reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej
Ja dziś do przedszkola nie wstałam, nie chciało nam się a poza tym...padał snieg. Masakra po prostu. Więc siedzimy w domu i nic nie robimy, no oczywiście oprócz obiadu ale za to zabiorę się po godz. 12
Susana, prosze tutaj wstawić suwaczek! Serduszko widziałaś już kilka razy więc niech dzidzia czuje, że się nią chwalisz.
Strawbelka, pytałam czemu masz tak późno wizytę? Przeciez już za kilka dni będzie widać pecherzyki ciążowe.
Nafoczka, halo, halo, odezwij się!
Lamia, Motylek nie czyta naszych postów, wpada, pyta jak mija wieczór lub dzień, ewentualnie co u nas słychać (wszystko jest opisane) i wypada.

Buziaki dla Reszty Dziewcząt!
 
reklama
Strawbelka a do szpitala nie możesz pójść na usg ? Przecież z założenia ciąże z in vitro traktują jako ciąże wysokiego ryzyka.Może wtedy się trochę uspokoisz .
Lamia cieszę się że z bratem lepiej.
 
Lilia czyli nasz doktorek powiedzial Ci zeby w razie ciazy stosowac intralipid co 4 tygodnie tak?
Ja sobie moze przyspiesze tenvwlew tylko o 4 dni. Mysle ze to najlepsze rozwiazanie. Jeszcze jutro z rana sprobuje zadzwonic do dr. Janosz, moze sie uda.
Jestem troche rozczarowana bo bardzo ja lubilam i wydawalo mi sie ze to lekarz w 100% z powolania.
Magda nie chce narazie zeby mi tam ktos grzebal.
I tak na tym etapie to pozostaje tylko czekanie i wiara ze w koncu sie uda.
Leze caly czas, maz mi nie da z lozka wychodzic, biore magnez, nospe i reszte prochow i staram sie wierzyc ze wszystko bedzie dobrze.
Doris mam tak pozno wizyte, bo moj doktor jest tylko we wtorki w tej klinice( wczoraj bylam u niego w innym miescie) a za tydzien akurat jest weekend majowy i doktora nie ma.
Poza tym to grzebanie tak wczesnie to chyba tez nie jest dobre.
Dr. kazal zrobic bete jutro, potem 2 i 4 maja i wizyta 10 maja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Strawbelka jednak jesteś twarda babka, ja tyle nie wytrzymałam, miałam usg tuż po pozytywnej becie a potem tak co 1,5 tyg. Dłuższych odstepów bym nie wytrzymała
 
AVITA!!! idziesz do szpitala 5 maja?na histero? jakbys nie szla koniecznie daj znac bo mnieta baba tak wkurwila ze glow aboli ja nigdy nie zrobie histeroskopii !!!!!! bo mam nieregularne cykle aon mnie nie moze wpisac w momencie dostania @ a ja nie wiem kiedy bede je miec bo mam takie nieregularne !!!!!!!! no poj*** przepraszam za zlosc ale z siebie wychodze powoli przez to!!! najpierw dzwonie 3 dni apotem niemila krowa tak mnie traktuje super...

strawbelka jakbym wyadala tyle kasy na i vitro i plamila danwo bylabym na ip nie zaszkodzi moze pomoc!!!! ja teraz zaluje ze was nie posluchalam i siedzialam na darmo w chalpie jakmoglam isc na usg! doris miala racje​
 
Fondie a co to zmieni jak pojade na ip?
Jestem jeszcze przed terminem @
Co oni mi wiekszego poradza albo co dadza?
Tylko mnie moga bardziej zestresowac jakims glupim tekstem. Biore torbe lekow i leze.
Na tak wczesnym etapie nic sie nie zrobi, tym bardziej ze ja mam problem z immunologia.
 
Fondie a co to zmieni jak pojade na ip?
Jestem jeszcze przed terminem @
Co oni mi wiekszego poradza albo co dadza?
Tylko mnie moga bardziej zestresowac jakims glupim tekstem. Biore torbe lekow i leze.
Na tak wczesnym etapie nic sie nie zrobi, tym bardziej ze ja mam problem z immunologia.
moze to byc torbiel moze odklejanie sieczegos wtedy skieruja cie do szpitala i tak bedziesz obserwowana no ale jak chcesz:)
w ramach skierowania z tamtego roku moge isc na porade do genetyka w sprawie mthfr i ide 16 maja a do tego czasu kupie complex takze bedzie wiedza z 1 reki wszystko wypytam dam wam znac:)jak cos chcecie zebym zapytala piszcie :)zrobie liste:)
 
Ostatnia edycja:
Lilia czyli nasz doktorek powiedzial Ci zeby w razie ciazy stosowac intralipid co 4 tygodnie tak?
Ja sobie moze przyspiesze tenvwlew tylko o 4 dni. Mysle ze to najlepsze rozwiazanie.

Tak mówił, żeby trzymać się tego terminu 4 tygodnie. Jak przyspieszysz o 4 dni to nic się nie stanie. Ja swego czasu miałam intralipid co 3 tygodnie.

Jestem troche rozczarowana bo bardzo ja lubilam i wydawalo mi sie ze to lekarz w 100% z powolania.

Też tak o niej myślałam, do czasu jak mnie zaczęła olewać. Mam do niej o to dużo żalu, nie tak powinien zachowywać się lekarz... :no:
 
reklama
Do góry