reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka sytuacja z kodem B stresuje mnie chyba bardzieh niż wynik bety, niestety wiem co to za stres :( nie masz możliwości, żeby lekarz poprawił to L4 na "nieciążowe"?
 
reklama
Arda Ty nie wiesz o czym mowisz.
U mnie dyskrecja? Pol miadta bedzie wiedzialo i beda gadac ze mialam in vitro.
Tego chcialam iniknac i sciemnialam jak sie da:(
Ale strawbelka mogłaś ściemniać bo byłaś już w ciąży nie musisz nikomu mówić że to invitro...ja miałam zwolnienie ciążowe A poronilam i w pracy powiedziałam że skrecilam noge A prawdę znała tylko personalna i sama mi powiedziała żebym nie mówiła bo po co mi więcej stresu...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem ugotowana!
Mowilam w pracy ze mialam zabieg ginekologiczny i bylam na L4.
Dzis lekarz wypisal mi kontynuacje L4, a teraz zobaczylam ze jest kod B czyli ciaza.
Ja siemniam w pracy jak moge ze mam powiklania po zabiegu i musze sie oszczedzac i teraz klops:(
Domysla sie co to za "zabieg"
Nie chce nic tam mowic bo zaraz pol miasta bedzie wiedzialo, ale sie domysla teraz:(

Zawsze możesz powiedzieć,że miałaś laparoskopie.Po laparo też można zajsc w ciążę, a nawet zawsze są największe szanse.Moze nie będą aż tak między sobą co do dnia liczyć.Plus taki,że ciążowe masz 100 proc płatne.
 
Strawbelko a z drugiej strony przecież i tak wszyscy się dowiedzą więc trudno masz L4 z kodem B i tak musi być bo zmienić to chyba nie da rady. Do pracy wrõcisz co najmniej za 2 lata to niech sobie gadają do woli i nie myśl o tym tyle bo to nic nie da!
Tak jak Mia pisze - chociaż 100 ℅ płatne!
 
Strawbelka sytuacja z kodem B stresuje mnie chyba bardzieh niż wynik bety, niestety wiem co to za stres :( nie masz możliwości, żeby lekarz poprawił to L4 na "nieciążowe"?
Przed chwila dzwonilam i panie w rejestracji mowia ze nie mozna wypisac bez kodu B, bo one wypisuja to co lekarz kaze. A lekarze tez sie chyba boja nie wiem.
 
Fondie
.W cyklu przed zajściem , pierwszy raz zaczęłam pić inofem.
Rano
euthyrox
Po śniadaniu
encorton 15
Akard
Colostrum 2× dziennie
Dufhaston 2× dziennie
B 12 x1
B6. × 1
Metafolin 800 × 1
Zwykły kwas fol 15 mg × 1
D 3 -4000 jednostek
Clexane 80
Intralipid wlew
czyli witamin metylowych b nie masz zadnych?

Strawbelka, super beta! Rośnie więc się nie stresuj już i nas też :-)
Susana, mówiłam, że będzie dobrze!!!! Najgorsze za Tobą! Oczywiście, stresować się przestaniesz TROCHĘ jak poczujesz ruchy, bo ja już czuję długo i dalej stres.
Fondie, a Ty chodzisz, chodzisz po tych lekarzach a stale to samo pytanie zadajesz...
Nafoczka, no pieknie Wiktor goni Olafa :-) :):-) :):-) :):-) :), bo Oli ważył w czwartek 1286g. A jak chcesz do szpitala, to jedź po 20 wieczorem, zawsze przyjmą, bo muszą :-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)

A ja zapłaciłam w Smyku za wózek, jutro mi przywiozą, jeszcze fotelik, pieluchy i kosmetyki i mam wszystko :-)
nie kochana ja tylko do maliny chodze on mi wykryl mutacje i dal b i wiekszy kwas foliowy ale widze, że wiecej bierzecie

Cieszę się że dziś wszystko się dobrze układa :) U mnie nieciekawie- jestem w szpitalu u brata, był z dzieckiem na spacerze w lasku i chciał bunkry synowi pokazać ,a tam była dziura i wpadł 10 m w dół!!! Mały 8 lat zadzwonił po bratową spłakany i co??......przyjechała straż ,karetka ,jest nieprzytomny,.....poobijany,złamana noga i czekamy co jeszcze :( MASAKRA!!!! Dziewczynki pomódlcie się proszę i trzymajcie kciuki .Jestem załamana.
i jakie wiesci? jak sie czuje?

strawbelka wlasnie dlatego poszlam na wychowawcze bo wracac nie mialam ochoty
 
Strawbelko dziewczyny moze maja troche racji, masz kod B to popros o dyskrecje na okolicznosc ciazy a o inv nie mow. Ja jestem z tych ktore takie zwolnienia "przyjmuja" i z prosba o dyskrecje spotkalam sie nie raz. Conajmnie jedna os musi wiedxiec, ta co nalicza. Kochana zatkaj uszy i ciesz ze stanu rzeczy :-*

a ja jeszcze z innej beczki.. po badaniu ginka ma mowi ze szyjka mieciutka-i ja tegi sie balam bo czylam przy aplikacji- a ona mi tlumaczy ze to dobrze?! bo twarda jest jak brzusio napiera wiec zguplam?! bo bylam pewna ze ma byc twarda
 
nafoczka ja zawsze slyszlam, że ma byc miekka jak aplikowałam sobie luteine czy cos w ciazy to zawsz emi tlumaczono, żebym sprawdzila szyjke i jak miekka to dobrze
 
reklama
Przed chwila dzwonilam i panie w rejestracji mowia ze nie mozna wypisac bez kodu B, bo one wypisuja to co lekarz kaze. A lekarze tez sie chyba boja nie wiem.
Moja koleżanka nie chciała ciazowego zwolnienia to dostala zwykle A jak była już w 8 tygodniu i zagrożenie najwieksze minęło to napisała prosbe o wyrównanie tamtego bo była już już ciąży...nawet mi wiedziałam że tak można...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry