reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie będę pisać jak bardzo jestem tym faktem (bezowocnego leżenia )zdegustowana - delikatnie opisując mój stan ;) A potem mówią ,że środków szpitale nie mają itp ale postaram się użyć uroków mojego nagabywania,dręczenia i daru przekonywania ,że ja muszę zabieg mieć w tym tyg bo inaczej na zawał zejdę. Trzymajcie kciuki jak chcecie ;) i za powodzenie zabiegu i ładne usunięcie przegrody i za przyspieszenie zabiegu.

Do usłyszenia po powrocie. Obiecuje tęskić :p
 
reklama
Nie będę pisać jak bardzo jestem tym faktem (bezowocnego leżenia )zdegustowana - delikatnie opisując mój stan ;) A potem mówią ,że środków szpitale nie mają itp ale postaram się użyć uroków mojego nagabywania,dręczenia i daru przekonywania ,że ja muszę zabieg mieć w tym tyg bo inaczej na zawał zejdę. Trzymajcie kciuki jak chcecie ;) i za powodzenie zabiegu i ładne usunięcie przegrody i za przyspieszenie zabiegu.

Do usłyszenia po powrocie. Obiecuje tęskić :p

No wlasnie , narzekają na brak środków na brak miejsc a ty masz leżeć , no cóż aby ci zrobili juz nastepny krok do przodu . Trzymamy kciuki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki skoro już metyle zostały wywołane to powiedzcie mi jakie macie dawki i ile łykacie. Ja chyba przeginam troche bo tak B6 25 mg 1x1, B12 5 mg 1x1, kwas 800 mcg 1x1 to metyle do tego D3 2000j.m, femibion a malina zalecił mi tylko acidum folicum 5 mg i b complex i to też nieraz biore. Doradźci mi czy tak to zostawić czy coś zmienić??:hmm:

ło matko to ja gownienko biore w porownaniu z wami:( ja biore
1. b compex ktora ma ( niacyna 16mg, kwas pantotenowy 6mg, witamina b2 1,4mg, witamina b6 1,4 mg, tianina 1,1 mg, kwas foliowy 200ug, biotyna 50ug, witamina b12 2,5ug) - zwykła forma nie metylowa, biore to 2x 1
2. acidium folicum- 5mg 1x dziennie
3, acifolin 2mg- 1x1
4.colostrum- 1x1

i chciałam dodać normlane b6 i b12 ale zastanawiam sie nad formą metylową jeszcze i widze, że ja strasznie malo biore mam hetero mthfr a129c , meczy mnie ta nie wiedza ile mam brac pomozcie bo nie mam sily do tego wiem jestem monotematyczna:( avita a wogole nie bierzesz b complex? i przypomnij jaka masz mutacje?
avita
Link do: WITAMINA B6 B 6 P-5-P KOENZYMATYCZNA 60kap SWANSON co to to p-5-p? to metlowe jest?
Link do: Witamin Methyl B-12 2500mcg 60tab Metylokobalamina a ta bierzesz b 12?
 
CZY KTOS ZAMAWIA FORMY METYLOWE ....ale jestem nudna wkolko to samo heheh :)
avita daj no ten sklep w czestochowie z metylami bedzie mi latwiej chyba
 
reklama
Do góry