reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczęta, wpadam, żeby powiedzieć Wam dobranoc, bo właśnie zabieram się za czytanie super książki :-), może wróci mi znów chęć na czytanie, bo jakoś w ciąży mi odeszła :-)

Ja tez uwielbiam czytać książki mam tak od dziecka ;) .

Nie bolą cie oczy od ksiazki elektronicznej , bo myślałam kiedyś o czymś takim ale boje się że oczy mnie bedą bolały ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strawbusiu oczywiscie powiem Ci jak sie czuje jak w koncu napiszesz do mnie :-)

tak tak ja tez czytam i tez natrafilam na fajna wciagajaca ksiazke pt pierwszy rok zycia dziecka :-) w sumie nie wiem jaki to gatunek bo troche o milosci, przygodzie zycia a troche science fiction :-D
 
Mala, powinien sciemniec.
Z piatku na sobote sciemnial, byla duza roznica.
Z soboty na poniedzialek nic.
A krecha powinna byc juz taka jak kontrolna.
Pojde na bete, ale mam zle przeczucia i ryczec mi sie chce:(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana test to tylko reakcja chemiczna, ja mam nadzieję że ten Twój stres jest niepotrzebny i chociaż jeden Groszek został z Tobą [emoji8]
 
Strawbelka czy na teście jest napisane ,że kreski mają być tych samych kolorów?! Mi nigdy w życiu nie wyszły ciemne zawsze była jedna jasna jedna ciemna.

Fondie cofnij się trochę temat metyli ciągle był wałkowany i dziewczyny pisały ,że lepiej brać każda tebletkę z osobna niż kompleksy.

Strawbelka trzymam kciuki ...Oj tam zaraz nie przeżyjesz. Jak było gdzieś napisane (bardzo mądry artykuł) in vitro 1 nieudane ,to nie koniec walki!! To nie jest bycie pod ścianą choć tak się może wydawać.
 
Strawbelka dziś jest który dzień od transweru?? Nie 14? Nie ten dzień w którym dopiero powinnaś sprawdzać!! Po co dodajesz sobie stresa jeszcze testamy facelle? No proszę Cię! Weź pójdziesz na bete będziesz wiedzieć co i jak . Stres przyjmuję ja Twój na siebie ;)
 
reklama
Do góry