reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beatka - ja ostatnimi czasy byłam 2 razy w szpitalu i za każdym razem natrafiłam na fajne kobitki :) Tobie też tego życzę. Trzymam kciuki za zabieg :)
Ja tez zawsze milo wspominam pobyt w szpitalu, poznaje fajne dziewczyny i utzymuje kontakt do dzis.
Beatka bede trzymac ogromne kciuki!!!
Nafoczka jak sie czujesz???
Susana a Ty gdzie? Krzaki czy goscie???

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez zawsze milo wspominam pobyt w szpitalu, poznaje fajne dziewczyny i utzymuje kontakt do dzis.
Beatka bede trzymac ogromne kciuki!!!
Nafoczka jak sie czujesz???
Susana a Ty gdzie? Krzaki czy goscie???

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo [emoji6] zawsze spotykam kogoś fajnego z kim utrzymuję kontakt [emoji4]
 
Ja tez zawsze milo wspominam pobyt w szpitalu, poznaje fajne dziewczyny i utzymuje kontakt do dzis.

Ja tez poznałam kilka fajnych kobitek i tez utrzymuje z nimi kontakt. Ostatnio wylądowałam na ginekologii onkologicznej, zaznaczam, że tylko dlatego, że na innym oddziale na którym miałam leżeć nie było miejsca i mam nową kumpele w wieku 69 lat :-D Jest super kobietą i nie wiedziałam, że w takim wieku można być tak pozytywnie nastawioną osoba do życia i taką radosną :)
 
Ja tez poznałam kilka fajnych kobitek i tez utrzymuje z nimi kontakt. Ostatnio wylądowałam na ginekologii onkologicznej, zaznaczam, że tylko dlatego, że na innym oddziale na którym miałam leżeć nie było miejsca i mam nową kumpele w wieku 69 lat :-D Jest super kobietą i nie wiedziałam, że w takim wieku można być tak pozytywnie nastawioną osoba do życia i taką radosną :)
Ja przy pierwszym poronieniu trafiłam do sali z 90.latką...nie mogłam się z nią dogadać, męczyła mnie ta kobieta. Na drugi dzień dołączyły 3 młode dziewczyny do nas i było o niebo lepiej :)
 
Ja trafiłam teraz na mało ciekawą książkę, a że nie lubię niekończyć książek to czytam ją na siłę i idzie mi to jak przysłowiowa krew z nosa...

Dobranoc Kobietki [emoji8]
 
Fondi ten sklep nazywa się Energia życia al. Wolności 12 boks 43. W necie jest podany tel. Do sklepu jak chcesz to dzwoń tylko dokładnie powiedz co chcesz bo jak powiesz metyle to pani nie wie o co chodzi.
Ja biore metyle Swanson i faktycznie na tej b6 jest tak jak pisze Strawbelka, że nie wskazanie dla kobiet w ciąży - tylko dlaczego?? Mam mutacje C677T hetero, więc podobno nie musze metyli ale biorë na razie i to i to a B complex kupie bo ciągle zapominam.
A na B12 że kobiety w ciąży powinny skonsultować siė z lekarzm przed zastosowaniem - o co tu chodzi??
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny
Czytam, ale nie włączam się, przepraszam :/ mam kanał życiowy i cholernie jestem zła
Pytałyście co postanowiłam...po środowym usg skontaktowałam się ze szpitalem. Mam czekać do wtorku na usg w szpitalu, bo jeśli nie ma krwawienia i nic mnie nie boli to oni nic zrobić nie mogą, bo "procedura" mówi, że powinno się czekać na samoistne poronienie do 14 dni! zapytałam więc co jeśli chcę mieć zabieg? kobieta mi powiedziała, że i tak leżałabym w szpitalu kilka dni, bo by czekali!!! dogadałam się, że we wtorek dadzą mi tabletki ( dają tabletki i każą iść do domu). Wiem, że to bardzo długo...
Nie złoście się, że zapytam o to bo było wałkowane po tysiąc kroć, ale błagam napiszcie mi do jakich lekarzy chodzicie. Jeśli nie chcecie tutaj to na priv, podajcie mi nazwiska. Jutro chyba umówię się do Przybycienia. Będę lecieć do Polski pod koniec maja na dłuższy czas i zamierzam uderzyć do kogoś konkretnego. Może teraz czas na wlewy i szczepienia? może tego potrzebuję....nie wiem...
Strawbelko bardzo się cieszę, że Ci się udało i mam nadzieję, że będzie idealnie
Susana objawy masz więc się nie martw :*
Nafoczka wszystkiego dobrego i zdrówka dla Was :*
Doris, Agnieszka, Fondi, Bea, Asia, Bertha , Arda :*
Lamia przykro mi kochana :/
Motylek nie wiem co Ci napisać, ale usiądź i przemyśl wszystko dłuższy czas, może porozmawiaj z kimś, bo za dużo chcesz na raz, miotasz się...

Tęczowa Ja.chodze do Przybycienia, on jeszcze nie wrócił z urlopu i jeszcze chyba nie zaczęli rejestracji..na 1 wizytę obawiam się w maju nie ma szans.On sie.szczepieniami nie zajmuje więc jeśli to masz w planach to innych lekarzy tu dziewczyny poleca.
Avita pytałam sprzedawców o te dopiski, że w ciazy nie wolno albo że trzeba skonsultować, to mówili, że wszystko trzeba konsultowac nawet zioła..więc pewnie się tak zabezpieczają w razie w.
Nafoczka dużo zdrowia i szczęścia przede wszystkim pod te urodziny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
to moze zamowie b complex z swansona i wystarczy w duzych dawkach i bede kontrolowc homocysteine a b metylowe soboe darije ? gdzie sie z tymi.mutacjami udaje ? ja mam jeszcze wazne skierowanie do genetyka on mi pomoze? tam sie z tym udaje ? bo czytalam ze jak sie ptzedobrzy Z tymo witaminami tez nie za dobrze. a bierzecie mega duze dawki ja nic nie biore w porownaniu z wami. macie moze jakis fajny artykul o tych mutacjach ?
 
Do góry