reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lilia ja sobie sama zrobilam to badanie, wiec nawet nie wiem czy samo APTT cos wnosi, czy trzeba jeszcze cos zrobic.
Nie wiem czy dzwonic do gina, zeby mnie za wariatke nie wzial, ze robie jakies niepotrzebne badania...
Czy sama sobie zwiekszyc heparyne?
Nie wiem moze wyslac maila to Paligi? Ona moze mi cos doradzi? No ale to nie moj lekarz, tylko transfer mi robila.
Ech nie wiem czy sie martwic czy olac.
Jak rok temu robilam APTT to nie bralam zadnych acardow i heparyn i wynik byl w normie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Obawiam się, że dr Paliga napisze Ci, że nie jest Twoim lekarzem prowadzącym i każe się skontaktować z dr Tomankiem...
 
reklama
Lamia, przykro mi Kochana, To będą trudne urodzinki. Pogadaj z mężem, powiedz mu, myślę, że znajdziesz w nim wsparcie... nawet na to spotkanie z innymi. Przytulam Cię Kwiatuszku :sad::sad::sad:
 
reklama
Do góry