reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Riri czasami moze nie byc jeden dzien objawow. Takze to nie musi nic oznaczac. Dupastron podtrzymuje obumarla ciaze. Ja mialam luteine i tez podtrzymala ciaze obumarla. Uszy do gory

Ja mam ANA 1/320 i typ swiecenia jaderkowy. Czyli mialam badane same ANA 1? Czy to juz ANA2?
 
reklama
Cześć
Do mnie kuzynka wczoraj przyjechała ze Śląska .
Oczywiście nie chciałam pić i się wszystko wydało .!!
Moje dzieci jeszcze nie wiedzą .
Cyce mnie od wczoraj zaczęły boleć więc chyba jest ok
Mdłości wieczorami .
Dziś 7 t .2 d.ciąży .Boziu oby do przodu .

Strawbelka
Lamia
Czekam na wasze betki .:laugh2::-D:-) :):biggrin2::-D:laugh2::tak::yes:

Riri
Ty też zrób betę będziesz wiedziała czy wszystko ok.

Bertha
Super że " kamikadze" twojego m są w porządku !!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!
 
Riri, ciało dużo czuje i intuicja raczej nie zawodzi, ale my tu jesteśmy przewrażliwione też. To najtrudniejsze, ale poczekaj te kilka dni i znów zobacz. Ja nawet na dupku i luteinie zaczęłam ronić, trochę później, ale zaczęłam, więc tym się nie przejmuj. Spróbuj się odprężyć i poczekaj, a nóż widelec maluszek cię pozytywnie zaskoczy. Riri, przez łzy bólu, ale wierzę w twojego maluszka i w ciebie, my po 4 tygodnie w niepewności przy każdej ciąży, ale wierzyłam do końca, dopóki nie ma poronienia lub beta nie spada ludzik ma szansę. Trzymam za ciebie kciuki &&&&&

Kitki, śliczny dzieciaczek, GRATULUJĘ
 
Kurcze ja już nie pamiętam... Bo ja.mialam.mlr i cytotoksyczny jak miał.wyjsc 0 to miałam robić ana 1, 2 i wyszło mi ziarnisty 1:100 i jakieś na linii Hep p.jadrowe słabo dodatnie.. Ana 1 ito chyba miano przeciwciał a ANA2 to badania przeglądowy a już Ana3 to wychodzi co jest nie tak.....
 
Oby dziewczyny to co mówicie miało rację bytu, tak jestem może przewrazliwiona a szczególnie te tyg kiedy tracilam moje maleństwa.... Tak jak piszesz Destino chce się pozytywnie zaskoczyć... Chodź ciało o glowa podpowiada mi co innego... I uwierzcie miałam taka nadzieje i mam nadal że te szczepionki pomogą przecież się podniósł ten pieprzony mlr, Wyleczylam to endometrium... Ale te objawy jak nie ciąża każdy cycki cycki bolą a ja.. Nic a dwie pierwsze bolały i było zyganko ale kończyło się z 6 tc tak jak teraz.... Muszą zająć czymś głowę... Dziękuje za dobre rady i wsparcie... To dla mnie ogromnie ważne.....
 
Oby dziewczyny to co mówicie miało rację bytu, tak jestem może przewrazliwiona a szczególnie te tyg kiedy tracilam moje maleństwa.... Tak jak piszesz Destino chce się pozytywnie zaskoczyć... Chodź ciało o glowa podpowiada mi co innego... I uwierzcie miałam taka nadzieje i mam nadal że te szczepionki pomogą przecież się podniósł ten pieprzony mlr, Wyleczylam to endometrium... Ale te objawy jak nie ciąża każdy cycki cycki bolą a ja.. Nic a dwie pierwsze bolały i było zyganko ale kończyło się z 6 tc tak jak teraz.... Muszą zająć czymś głowę... Dziękuje za dobre rady i wsparcie... To dla mnie ogromnie ważne.....
Riri
Ja już tu wielokrotnie pisałam o moich cycach .
W poprzednich ciążach mnie bardzo bolały a w tej nic a nic .
Już nie raz tu marudziłam z tego powodu .
Beta tydzień temu 43 660 i zero bólu piersi .
Dopiero parę dni temu coś tam zaczęłam odczuwać a tak naprawdę to z bolącymi wstałam dopiero dzisiaj .
A to ósmy tydzień .
Też histeryzowałam tak jak ty ale to niestety już tak mamy wszystkie po tylu poronieniach
 
Beta tylko 80.
Teraz mam jeszcze wiekszego stresa:(
Dziewczyny zrobilam sobie rano APTT( czas krzepniecia) i mam troche ponizej normy.
Biore acard i fragmin 5000.
Czyli co? Mam zwiekszyc dawki heparyny? Czy co? No bo ta heparyna i acard to caly czas powinna rozrzedzac krew a nie tylko na pare godzin.
Musze sie bac ze mi niskie to APTT wyszlo????

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta tylko 80.
Teraz mam jeszcze wiekszego stresa:(
Dziewczyny zrobilam sobie rano APTT( czas krzepniecia) i mam troche ponizej normy.
Biore acard i fragmin 5000.
Czyli co? Mam zwiekszyc dawki heparyny? Czy co? No bo ta heparyna i acard to caly czas powinna rozrzedzac krew a nie tylko na pare godzin.
Musze sie bac ze mi niskie to APTT wyszlo????

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się ze 80 to dużo jak na 10 dp. ..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strawbelka
Nie wiem jak się liczy po transwerze ale wydaje się być wysoka .
Ja 12 dpo miałam betę 109,90

Strawbelka
Dopytaj o ten wlew bo ja miałam zaraz podany po pozytywnym teście ..
Pamiętasz???
I beta z 165.skoczyła w ciągu czterech dni na 1136,80 .Skoczyła tak po podaniu intralipidu .
 
Do góry