reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Obiecalam Wam sie pochwalic wiec prosze - moj syn Dawid ur 21.04 3710g i 53cm[emoji2] Zawsze warto wierzyc, nawet naprzekor wszystkiemu i wszystkim.
Bede do Was zagladac i za wszystkie trzymac kciuki. Oby kazda z Was doczekala takiego skarbu bo nie znam mam ktore na to bardziej zadluguja niz Wy
1461367158-1d1mld.jpeg
Kitki
Cudeńko piękne kochane .
:-) :):laugh2::-D:biggrin2::-) :):-D
Wszystkiego dobrego dla was .
Niech się syneczek pięknie chowa .
I dla mamusi gratulacje .
 
reklama
Witam was dziewczyny!
Kitki śliczny cukiereczek! Zdrowia dla was!
Ja w nocy coś spać nie mogę znacie jakieś sposoby ?
Powiem wam ze biorę na noc Bromka na uregulowanie prolaktyny
Miłego dnia :*
 
Obiecalam Wam sie pochwalic wiec prosze - moj syn Dawid ur 21.04

Kitki tak się martwiłam jak nie pisałaś. Ostatnio mam jakieś czarnowidztwo mimo ,że zazwyczaj jestem optymistką i realistką ;)

Misiaczek przecudowny taki kwietniowy cud :D Jak będzie mieć na imię? Gratuluję rodzicom wytrwałości - było warto :) Maleństwu życzę dużo ,Bardzo dużo zdrowia.

Motylek najlepszy na brak snu jest orgazm a jak nie to spacer wybierz sobie opcje :p Możesz też połączyć seks na spacerze w środku nocy tylko nie wiem czy dotrzecie do łóżka heh.

Strawbelka chyba się nie złościsz ,że powiedziałam kwiatuszkowi ,ale wiem ,że dobrą nowinę trzeba wychwalać :D

Arda gdzie się ukrywasz?? Co słychać ?? Lumia a u Ciebie?? Liluli jak tam? Wszystkie wyniki już masz??

Pozdrawiam pośniadańkowo :)

PS. Drinków ani winka nie było ,za to był milczący telefon mam tak ześwirowane koleżanki ,że nie mogą ustalić godziny spotkania więc się wypisałam ;)
 
Kitki sliczny synek.

Ponawiam pytanie. Naprawde zadna z Was nie miala zlych wynikow ANA?
Poczytalam w miedzyczasie bociana i internet. Wiem ze czeka mnie wizyta u reumatologa. Poczytalam tez o chorobie twardnina ukladowa i jestem zalamana
 
Witam się sobotnio

Kitki - gratuluję synusia, niech się zdrowo chowa. Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :)

Motylek najlepszy na brak snu jest orgazm a jak nie to spacer wybierz sobie opcje :p Możesz też połączyć seks na spacerze w środku nocy tylko nie wiem czy dotrzecie do łóżka heh.

:-D:-D:-D skonałam :-D Beatka uwielbiam Twoje posty, zawsze mi humor poprawiają :tak:

Strawbelka - kciukam za bete :tak: O której będziesz miała wynik??

Obudziłam się po 6.00 :szok: coś ostatnio spać nie mogę. Spałam dziś tylko 5 h, a to dla mnie bardzo mało, pewnie zaraz będę chodziła jak zombie :growl: Idę na zakupy.

Miłego dnia girlsy :-) :)
 
9 dni po transferzr.
Mam nadzieje ze to nie ovitrelle ktory bralam 2 tyg temu w sobote
1461298979-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Super Straw, teraz już będzie dobrze! Myślimy pozytywnie i dbamy o siebie :-)

Kobitki, w którym dpo wykonać test, żeby wyszedł wiarygodnie? 10 dpo?

Kitki, śliczne te Twoje cudo! Gratulacje i życzę, aby rozwjał się książkowo.

Beatka, świetne wieści o żołnierzykach męża, więc teraz nic tylko działać!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry