reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
8 dni po transferzr.
Mam nadzieje ze to nie ovitrelle ktory bralam 2 tyg temu w sobote
1461298979-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg

1461299449-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Strawbelka jesteś w ciąży! Nie strasz mnie z rana, bo kojfnę w pracy [emoji23] wcale nie taki bladzioch, tyś bladziocha chyba nie widziała [emoji6] [emoji8]
 
Strawbelka jesteś w ciąży! Nie strasz mnie z rana, bo kojfnę w pracy [emoji23] wcale nie taki bladzioch, tyś bladziocha chyba nie widziała [emoji6] [emoji8]
Czarna bo ja zrobilam i nic, po 3 minutach zaczelo wylazic jak juz pierwszy sms poszedl.
Dziewczyny to cud i Wasze modlitwy!!!
Jak ja Was kocham!!!
Dziekuje za kciuki modlitwy i wszystko.
Boze jaka jestem szczesliwa, chyba ten test w ramki zaraz oprawie[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna bo ja zrobilam i nic, po 3 minutach zaczelo wylazic jak juz pierwszy sms poszedl.
Dziewczyny to cud i Wasze modlitwy!!!
Jak ja Was kocham!!!
Dziekuje za kciuki modlitwy i wszystko.
Boze jaka jestem szczesliwa, chyba ten test w ramki zaraz oprawie[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A opraw se [emoji8] super, bardzo się cieszę i trzymam dalej kciuki za Twoje dwa groszki [emoji110] [emoji1]
 
Jak bedzie jeden to tez sie bede Cieszyc.
Mala jak mi sie udalo to Tobie tez sie uda!!!
Wstawac laski!!!
Tu takie wiadomosci od rana, a Wy spicie!!!


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam z tyłu głowy, że 5mg Encortonu to było jednak zbyt mało i może 0.4 Clexane przy przyjmowanym progesteronie też mało [emoji6] nie badałam nigdy NK i allo...
 
reklama
Do góry