reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Teraz musze wierzyc ze encorton i wlewy pomoga.
Nigdy nie doszlam do skonczonego 7 tc.
Mala 5 encortonu to malo i jeszcze przy ANA. Tak mi sie wydaje.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No widzisz ja zrobiłam dopiero teraz p/c po ostatnim poronieniu, bo wcześniej dr Jerzak nie kazała robić, ale wkurzyłam się i zrobiłam sama dla Siebie, i wyszedł mi APS i p/c ANA i AOA :(
 
reklama
Strawbelka
A NIE MÓWIŁAM !!!!!!

WIEDZIAŁAM !!!!!!

ALE ZAJEBIŚCIE !!!!!

KRECHA MOCNA BĘDĄ BLIŻNIAKI !!!!

ALE SIĘ CIESZĘ

HHHHHUUUUUURRRRRRAA
 
Ostatnia edycja:
Napisałam posta i go wcielo
Aaaaaaaa Strawbelka to nie bledzioch a grubaska jak na 8dpt sbeda bliźniaki nananan:) do jakiego gina chodzisz w tej ciąży i co dokładnie przyjmujesz napiszesz ?
Mała czarna zdecydowanie za mało encortonu :) a Ao to co to ?a
Ja was dziś proszę o trzymanie kciuków bo dziś wyniki dostania się do przedszkola bardzo ooo mi zależy żeby się moje dzieciątko dostało od rana w nerwach jak się nie dostanie zapisze do prywatnego ale tyle kasy juz wydalismy nawet nad morze nie zabierzemy przez te leczenie ....mój m mówi, do mnie jak marudze, że na razie wydajemy na rodzeństwo oby z dobrym skutkiem :( a ja taka matka przejmująca się jestem więc oby się udało z przedszkolem !!ona tak lgnie do dzieci....
Avita odnośnie rodzeństwa mam to samo dla niej marze o dziecku najbardziej ...a jak przeczytasz artykuły o jedynakach zobaczysz, że tylko my tak mamy bo rodzice decydujący się z własnej woli na 1 dziecko ma inne info dla swojego jednego dziecka i od nas zalezy jak to przekażemy ale po nas widać chyba, że chcemy rodzeństwo dla nich ...moja jak powiedziała, że chce brata to po rozmowie wyszło, że chodziło jej o bliźniaka który będzie miał tyle lat co ona hahhahaha a nie maluszka niemowlaka ale moja dopiero 3 latka ma to co innego.za to Strawbelka nie będzie mieć takiego problemu u od razu 2 ma :) tak sobie marze, że ja będę mieć jak nafoczka tyle samo lat za rok dziecko 4 letnie i ciąża :)
 
Fondie biore:
Euthyrox 50/37,5 od 2 tygodni, bo wczesniej bralam 25/37,5.
Po pozytywnym tescie kazala zwiekszyc do 50 codziennie.
Encorton 15
Estrofem 3×1
Acard
Fragmin 5000j/ 0,2
Lutinus100 3×1
Metyle to co Nafoczka
D3
Colostrum 3×1
Omega 3 ale tak rzadko, bo wyczytalam ze podobno one zle cos dzislaja na zachodzenie i biore raz na jakis czas.
Teraz mam brac femibion natal1
No i intralipid.
Chyba wszystko napisalam.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondie biore:
Euthyrox 50/37,5 od 2 tygodni, bo wczesniej bralam 25/37,5.
Po pozytywnym tescie kazala zwiekszyc do 50 codziennie.
Encorton 15
Estrofem 3×1
Acard
Fragmin 5000j/ 0,2
Lutinus100 3×1
Metyle to co Nafoczka
D3
Colostrum 3×1
Omega 3 ale tak rzadko, bo wyczytalam ze podobno one zle cos dzislaja na zachodzenie i biore raz na jakis czas.
Teraz mam brac femibion natal1
No i intralipid.
Chyba wszystko napisalam.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba wszystko masz :) tak trzymaj :) a napiszesz mi sorki, że walkuje znów temat co dokładnie bierzesz z metyli i jaka mutacja je masz ? A skąd info,) ze trudniej zajść po omega ?
 
reklama
Strawbelka
Mówiłam że faccelle po 3 minutach wychodzą .
No i o twoich objawach ciążowych też .
Teraz musisz mi przyznać rację !!!!

Czekam ..
Idziesz dzisiaj na betę?????.
Jak mąż szczęśliwy ???
 
Do góry