reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

No co Ty, ja mam odwrotnie, nikomu bym nie dala zeby mi robil, bo sama jak robie to nic juz nie boli;)
Sprobuj;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Coś Ty, nie dla mnie taki masochizm [emoji12] raz już zaliczyłam z Małżem kłótnię i powiedziałam, że mam go w rzyci i zrobię sama...niestety musiałam wrócić z opuszczoną głową i poprosić o zastrzyk, bo nie dam rady sama, poczuł satysfakcję wtedy, że jestem uzależniona od niego...
 
reklama
dobranoc.. ide spac bo wciaz walczymy, dzis krtan- jak to jedna z fomulowych psiapsiulek powiedziala: "hrypie jak kura, na ktora wlazl kogut" :-D:-D:-D (ciumkam Cie moj ty znawco drobiu :-* )
w kazdym razie 26.06 nadal aktualnyny

aaa na nas juz pora (pewnie w srodku nocy was doczytam)

ps Strawbelko tez wolalam sama robic zastrzyki ale do czasu... teraz w ramie robi mezus... i zeczywiscie bardziej boli ale mam za malo rak zebym sama sie "zadowolila" :-D
 
Ostatnia edycja:
Susana zastrzyki rewelacja, robie juz jak zawodowa pielegniarka, heh;)
Tak jak radzilas zeby robic przy dobrym swietle, patrze pod swiatlo gdzie nie ma zylek i wchodzi jak w maslo, nic nie boli i nawet sladow po wkluciu nie widac:)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Strawbelka
Brawo .! Jeszcze trochę i przyjdziesz do mnie do pracy mi pomagać hehe .
 
Czarna
Wałkowałyśmy to .
Steryd cały bież do ósmej a jeżeli chcesz dzielić koniecznie to rano 10 a 5 w południe .
Ja nie dzielę .
Biorę całość rano po śniadaniu .

Strawbelka .
Kochana bardzo dziękuję ale wole se sama robić kuku .
Ale dziękuję za propozycję
 
No proszę, podziwiam. Ja nie daję rady sama z Clexanem...mąż mi robił. Jakbym sama chciała zrobić sobie zastrzyk to 3 dni później znaleźliby mnie martwą ze strzykawką wbitąw brzuch [emoji1]

Ja też nie daję rady z tymi zastrzykami, gdyby nie mąż nie wiem co by to było. Przynajmniej mamy swoich osobistych pielęgniarzy :-D:-D:-D
 
Czarna nie mam pojęcia jak sie to stało bo obydwie ciąże prowadziłam na clexane i duphastonie luteinę. Ostania miałam na początku 0'6 clexane pozniej 4 bo miałam mega krwiaki i krwotoki a acard od 16 do 31 tc. Jakos ten steryd był pominięty ;) ale to z powodu watroby
U mnie urodziłam 2 corki a poprzednie ciąże to chłopcy.
Susan ja byłam przerażona jak sie dowiedziałam o ciazy ale kazali mi odrazu zrobic p ciała pozniej kolejne jakos 4 razy robiłam. Rosła było wszystko w porządku u Was tez tak bedzie ;)

Zastrzyki sama sobie robiłam bo po mężu same krwiaki ;)
 
Czarna
Wałkowałyśmy to .
Steryd cały bież do ósmej a jeżeli chcesz dzielić koniecznie to rano 10 a 5 w południe .
Ja nie dzielę .
Biorę całość rano po śniadaniu .
Sorry jakoś przeoczyłam ;)

Lilia[emoji813] pisze:
Ja też nie daję rady z tymi zastrzykami, gdyby nie mąż nie wiem co by to było. Przynajmniej mamy swoich osobistych pielęgniarzy :-D:-D:-D
Heheh Lilia Ty mnie rozumiesz [emoji1]
 
reklama
Bertha dzięki za inf. o q10. I dołącze do metyli acidum 5 mg.
Fondi zapomniałam o tej homocysteinie, mam 7,3.
Dziewczyny a co tu zrobić żeby opóźnić @!!?? Jak tego nie zrobie to to znowu histero przepadnie! :)
a mnie wlasnie jak nie dostane do jutra to ciezko z histero u mnie bedzie;/ ale jakby ci przepadl termin ale oczywiscie ci nie zycze to ja go wezme z mila checia :)

Czarna ja brałam w tym cyklu od owu albo od 10 dc 10 mg a potem po pozytywnym teście zwiększyłam do 15 mg .
susana czemu od 10 dc a no stop nie mozna brac? malina daje od 20 dc ale dla mnie to zdecydowanie za pozno chcialabym od poczatku zakluca to cos?

Czarna
Nie badałam nigdy ana .
Ja bardziej biorę na obniżenie limfocytów cytotoksycznych i jak to ginka moja mówi " nie wiadomo na co ale trzeba brać "

Strawbelka .
Jak ci idą zastrzyki ??
Doszłaś już do wprawy ???

Kaira
Dziękuję za podpowiedż .
Uspokoiłaś mnie .
Ja też po poronieniu samoistnym ominęłam jeden cykl i w następnym zaszłam .
Mam wielką nadzieję że też szczęśliwie tak jak ty.
hej co to limfocytycytotokstyczne to to samo co test cytotoksyczny? jakie badanie to pokazuje

pochwalilam sie a tu czerone rece takie jakby spuchniete i swedza eh;/
Nawet się podrapalam jak zapomniałam
 
Ostatnia edycja:
Do góry