reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny dzięki za optymistyczne wpisy, ja siedzę w krzaczorach . Co chwila sprawdzam czy plamienia nie mam tak mnie boli (miesiączkowo) ,że nospe wzięłam:hmm: .Leżę i ogarnia mnie panika. :-( :(
Ja mam być pod ścisłą kontrolą lekarza i mi powiedział że jak tylko beta dodatnia to odrazu dostanę zastrzyki chyba z nospy...
moja koleżanka dostala te zastrzyki od 5 tygodnia bo miała silne bóle a teraz jest w 13 tygodniu[emoji5]
zrób bete jeszcze i jak urosnie to zapytaj o zastrzyki ginekologa...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Susane super wieści co do immunoglobuliny ja po poronieniu samoistnym nie dostałam jakos tak wyszło mamy konflikt a miesiąc pozniej zaszłam w ciąże z L odrazu włączyłam clexane. I pozniej robiłam tylko p ciała szcześliwie urodziłam.
Doris rośnijcie dalej
Strawbelka ja zaciskam kciuki z całych sił za Was.

Co do encortonu ja nie brałam mimo dodatnich ANA i chorób autoimunologicznych i jakos sie udało. Do dzis nie mam pojęcia jak.
Lamia gratulacje
 
To zawsze mozesz sobie brac 15, a jak Ci wyjdzie test to wtedy sie bedziesz zastanawiac czy zmniejszac;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahah wtedy to na pewno nie zmniejszę, bo będę się bać [emoji1]

Kaira jednak mimo wszystko szczęście Cię nie opuściło, skoro nie brałaś sterydu, a dzidzię masz [emoji16]


Sorry za posta pod postem [emoji29]
 
Czarna
Nie badałam nigdy ana .
Ja bardziej biorę na obniżenie limfocytów cytotoksycznych i jak to ginka moja mówi " nie wiadomo na co ale trzeba brać "

Strawbelka .
Jak ci idą zastrzyki ??
Doszłaś już do wprawy ???

Kaira
Dziękuję za podpowiedż .
Uspokoiłaś mnie .
Ja też po poronieniu samoistnym ominęłam jeden cykl i w następnym zaszłam .
Mam wielką nadzieję że też szczęśliwie tak jak ty.
 
Susana zastrzyki rewelacja, robie juz jak zawodowa pielegniarka, heh;)
Tak jak radzilas zeby robic przy dobrym swietle, patrze pod swiatlo gdzie nie ma zylek i wchodzi jak w maslo, nic nie boli i nawet sladow po wkluciu nie widac:)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna
Nie badałam nigdy ana .
Ja bardziej biorę na obniżenie limfocytów cytotoksycznych i jak to ginka moja mówi " nie wiadomo na co ale trzeba brać "
O to to to [emoji23] już lubię Twoją Ginkę, dogadałabym się z nią hahah też wolę wziąć lek "na zaś" niż pluć sobie potem, że mogłam brać te 15mg ;) dobra od jutra 5mg o 5 rano i 10mg Encortonu o 12 w południe :)

Susana zastrzyki rewelacja, robie juz jak zawodowa pielegniarka, heh;)
Tak jak radzilas zeby robic przy dobrym swietle, patrze pod swiatlo gdzie nie ma zylek i wchodzi jak w maslo, nic nie boli i nawet sladow po wkluciu nie widac:)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No proszę, podziwiam. Ja nie daję rady sama z Clexanem...mąż mi robił. Jakbym sama chciała zrobić sobie zastrzyk to 3 dni później znaleźliby mnie martwą ze strzykawką wbitąw brzuch [emoji1]
 
reklama
Do góry