reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, moja Mama i moja przyjaciółka powiedziały to.samo . A dziś jak ona zadzwoniła do mojego M to on pyta kto dzwoni, bo siedział na tapczanie, a ja przy stole gdzie leżał telefon i mu powiedziałam ze nie skomentuje kto.dzwoni bo musiałabym bardzo nieładnie powiedzieć .
 
reklama
Fonfie no widzialam rozne rzeczy, np patrze sie na drzwi a tamcw kolo chodzi jakis wielki pajak jak tarantula, przecieram oczy bo mysle ze mi sie to sni, ale dalej widze jak on chodzi i najlepsze to ze ja boje sie pajakow, a w tego sie tak wpatrywalam jakbym byla zachipnotyzowana, ciagnelo Cie do tego, ciezko to wyjasnic, ale tak jak w bajkach dzieci za czyms ida tak Ty bys za tym poszla. Duzo bylo jeszcze dziwniejszych rzeczy.
Jak mu powiedzialam o tym pajaku to sie tylko usmiechnal i powiedzial ze kiedys mi wiecej pokaze.
To bylo strasznie dawno temu.
Ja miałam takie halucynacje po ostatnim poronieniu :( coś mi się z głową wtedy działo, ale wizyta u psychologa pomogła :) u mnie to nawet sęki w deskach poruszały się na boki, straszne to było [emoji19]
Byłyście ciekawe fryzurki naszej Kudłatej Księżniczki, więc pokazuję :) Dziś miałyśmy sesje i zdjęć jeszcze nie ma, ale na szybko cyknęłam telefonem. Buziaki!
Ojej jaka śliczna Księżniczka [emoji7]
Dziekuję że pytasz . Dobrze się czuję
Po takiej porcji ciasta to nawet superZobacz załącznik 753319I chciałam nadmienić że całe ciasto od początku do końca zrobił mój 11- letni syn .
Suska zdolnego masz syncia :)

Doris, Nafoczka trzymam kciuki za Was i Maleństwa [emoji110] [emoji110]
 
Teczowa
B-) super, hiper&&&&&&&&&

Doris, Nafoczko
Nasze ciezarowki zdrowka! Odpoczywajcie duzo :-)!

Beatka
A czemu pytasz? :-) ;-) o kariotypy w ciazy? :p

Suska
Mniam mniam. Zdolniacha z Twojego 11latka ;-)

Dobrej nocy wszystkim :-*
 
Teczowa super, 1/3 sukcesu za toba!!!!

Fondie, tak moj M. badal w Krakowie bo nie wszedzie zrobisz

dziekujemy za wsparcie!!!!!!
bolalo tak ze3-4 godz. oszalec mozn :-(
poczytalam o tym w necie i prysznic przyniosl najlepsze ukojenie. Oby jutro byl posiew to i jutro bedzie wizyta.
Bylo mi smutno, Karol mial 5urodziny a mamy przy nim nie bylo. Tata wszystko ogarnal. no i wypadl pierwszy mleczak ehh Ide spac, noc zawsze przynosi ukojenie
 
Dziewczyny, wczoraj poszliśmy na żywioł, bo 8.04 mam dostać @ i byłam pewna, że już dawno po owu. Teraz ogarnia mnie mega strach, bo w ostatnim cyklu owu miałam w poniedziałek a @ w piątek i się boję. Niby witaminy biorę, metformax mam, Clexane narazie 1 opakowanie, ale się boję. Z drugiej strony czułam, że było już po owu, ale jest niepewność i strach :-(
 
Teczowa super, 1/3 sukcesu za toba!!!!

Fondie, tak moj M. badal w Krakowie bo nie wszedzie zrobisz

dziekujemy za wsparcie!!!!!!
bolalo tak ze3-4 godz. oszalec mozn :-(
poczytalam o tym w necie i prysznic przyniosl najlepsze ukojenie. Oby jutro byl posiew to i jutro bedzie wizyta.
Bylo mi smutno, Karol mial 5urodziny a mamy przy nim nie bylo. Tata wszystko ogarnal. no i wypadl pierwszy mleczak ehh Ide spac, noc zawsze przynosi ukojenie
Nafoczka jeszcze troszke musisz wytrwac.
Karolek napewno wie ze mamusia musi duzo odpoczywac zeby jego braciszek byl zdrowy:)
Juz niedlugo bedziesz tulic swoje malenstwo:)
 
reklama
Teczowa super, 1/3 sukcesu za toba!!!!

Fondie, tak moj M. badal w Krakowie bo nie wszedzie zrobisz

dziekujemy za wsparcie!!!!!!
bolalo tak ze3-4 godz. oszalec mozn :-(
poczytalam o tym w necie i prysznic przyniosl najlepsze ukojenie. Oby jutro byl posiew to i jutro bedzie wizyta.
Bylo mi smutno, Karol mial 5urodziny a mamy przy nim nie bylo. Tata wszystko ogarnal. no i wypadl pierwszy mleczak ehh Ide spac, noc zawsze przynosi ukojenie
Nafoczka, cieszę się, że już wszystko ok. Po jutrzejszej wizycie będziesz spokojniejsza:-)
 
Do góry