reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

My po spacerku. Lumia ok to tak- robiłam w 3 dc-estradiol-67,27 pg/ml (12-233) , FSH 6,18 U/I (3,5-12,5) LH-3,33 mlU/ml, (2,4 12,6) progesteron 0,43 ng/ml (0,2-1,5) PRL 157,4 (102-496) TSH-0,904. W ostatnim cyklu 5dpo prl miałam 573!!, dostałam bromergon,ale nie biorę ,bo muszę sprawdzić ten cały cykl jeszcze. Teraz zrobię 7- dpo .Napisz jakie Ty masz i co o moich myślisz? Susana robisz jutro betę?
 
reklama
My po spacerku. Lumia ok to tak- robiłam w 3 dc-estradiol-67,27 pg/ml (12-233) , FSH 6,18 U/I (3,5-12,5) LH-3,33 mlU/ml, (2,4 12,6) progesteron 0,43 ng/ml (0,2-1,5) PRL 157,4 (102-496) TSH-0,904. W ostatnim cyklu 5dpo prl miałam 573!!, dostałam bromergon,ale nie biorę ,bo muszę sprawdzić ten cały cykl jeszcze. Teraz zrobię 7- dpo .Napisz jakie Ty masz i co o moich myślisz? Susana robisz jutro betę?

Lamia
Nie wiem jak misię dzień ułoży .Zrobie jutro albo we wtorek.
Tęczowa
Co ty masz 500 km od tego lekarza ?
Nic nie piszesz?:unsure:
 
susana, zdolny ten Twój syn :)

Ja dzisiaj upiekłam trzy ciacha, bo mam w kwietniu urodziny i musze przynieść ciacho do pracy z tej okazji - taka tradycja. Umordowana jestem, ale chociaż głowa zajęta.
 
dziewczyny Doris z IP zostsla na oddziale bo bolal ja brzuch i lekarz kazal zostac
Prosi o modlitwe i kciuki

PS ja tez wzielam podwujna nospe i magnez i czekam czy jechac.. prosze o to samo dla siebie!
 
dziewczyny Doris z IP zostsla na oddziale bo bolal ja brzuch i lekarz kazal zostac
Prosi o modlitwe i kciuki

PS ja tez wzielam podwujna nospe i magnez i czekam czy jechac.. prosze o to samo dla siebie!
Nafoczka
A dzisiaj ją tak rozbolało ????
Co tobie się dzieje ?
Może się zdenerwowałaś?
Czy bardzo cię boli .?
 
Doris ,Nafoczka - kciuki mocno zaciśnięte ,modlitwa też będzie. Myślcie pozytywnie ,wiem że się stresujecie ,ale już tak daleko zaszłyście -Będzie dobrze.
 
Susana, Ovli dziękuję.

Doris, Nafoczka zaciskam piąsteczki i serducho.

Jestem rozjechana i na razie nie wiem co zrobię ani do kogo pójdę. Mnie meczy endo i to coraz bardziej. Pogoda piękna, ale moja psyche pada. Trzymajcie się ciepło dziewczyny
 
reklama
Do góry