reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny proszë Was moze któraś wie jak zmienić login bo głupio przed lumią. Latam po tych zakładkach i szukam tego ale nic nie znalazłam. Może któraś wie jak to zmienić???????
 
Strawbelka, hihi, ja az taka ciekawa to nie jestem! Cykor ze mnie ;) jak widac :p

Susana, jak sie czujesz?
Dziekuję że pytasz . Dobrze się czuję
Po takiej porcji ciasta to nawet super 20160403_154613.jpgI chciałam nadmienić że całe ciasto od początku do końca zrobił mój 11- letni syn .
 

Załączniki

  • 20160403_154613.jpg
    20160403_154613.jpg
    915,2 KB · Wyświetleń: 101
Dziekuję że pytasz . Dobrze się czuję
Po takiej porcji ciasta to nawet superZobacz załącznik 753319I chciałam nadmienić że całe ciasto od początku do końca zrobił mój 11- letni syn .

Ale ciacho! Ja jestem takie beztalencie kulinarne ze dla mnie zrobienie czegoś takiego to szok. Mój 8 latek też garnie się do kuchni, wczoraj zrobił kolaje dla nas i dla dziadków a jego ulubiony program to masterchef junior!!!!! :)
 
Ale ciacho! Ja jestem takie beztalencie kulinarne ze dla mnie zrobienie czegoś takiego to szok. Mój 8 latek też garnie się do kuchni, wczoraj zrobił kolaje dla nas i dla dziadków a jego ulubiony program to masterchef junior!!!!! :)
To ciasto jest bardzo proste i szybkie .
I pyszne.Napewno dasz sobie radę .
 
reklama
Do góry