reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lumia! Faktucznie tsh ciut za wysokie. Zwykle dopuszcza sie do 2,5, ale po stratach to jednak dop 1,5. Przy okazji bety tez musze skontrolowac tarczyce...

No coz, poirytowalam sie, ale przyszlo :) bedzire co ma byc, jeszcze wczesnie. Jesli zagiezdzenie bylo w czwartek/piatek to nic dziwnego, ze testy wariuja. Byle do wtorku. My po spacerze, ciasto sie piecze i pachnie :)
 
reklama
Destino
Mariusz Wójtowicz z Warszawy ul Popularna .
Moja ginka wysyłała do niego przypadki z którymi sobie już nie dawała rady .Leczy intralipidami również dlatego się z nim konsultowała .
W ostatniej ciąży mojej ciąży jak szukałam gdzie zrobić pierwszy intralipid to przekazałam mój telefon u niego na recrpcji i pan doktor oddzwonił i porozmawiał ze mną jak człowiek ..Tyle o nim ci tylko moge powiedzieć bo nie byłam u niego .
A on pracuje w novum??? Bo na TLC leci w soboty program in vitro i wczoraj bylo z Novum i chyba to nazwisko sie przewinelo.
 
Arda zapomniałam dodać jak w facecie ez takie miałam jak ty po kilkuminutach wylazily nie chce cię nakręcac ale ja jestem prawie pewna że to ciąża :) wiele razy facele uzywalam w jednej ciąży hi hi pamiętasz może ze miałam chyba ze 20 testów i ciągle sprawdzałam czy ciemnieje hehe
 
To. teraz masz pobranie we wtorek .?
A Zamora się nie zdziwił że ty już po wlewie?
Tak, w ten wtorek jeżeli komórka będzie sie nadal dobrze rozwijać.
Zamora zdziwił się zdziwił, zapytał gdzie robiłam.
Sam zaproponował, ze zadzwoni do Dubra więc widzę, ze się zorientował, ze moja sytuacja prosta nie jest. Wdzięczna mu jestem za to, że jak czegoś nie jest pewien to szuka wiedzy u innych.

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Fondi Enya teraz zajeta wiec pewnie nie czyta forum.
Kaira ty masz znia kontakt? Ja jej mogę nawet mój tel podać maila co tam chce jakby miała chwile czasu może by zadzwoniła ? Albo niech poda maila ja jej napisze a przeczyta w wolnej chwili...? Oczywiście najlepiej nr tel :)
Większość rzeczy rozjaśnia mi aga ale chciałam jeszcze popytać o ten brak hamowania
 
Dla mnie cudem jest moje dzieciątko bo ja całkowicie dziewczyny stracę wiarę ze się uda chyba ze względu na te długie odległości czasowe w czekania na wizyte:( jak juz zaczną się szczepionki to będą co dwa tygodnie to ruszy coś może nadzieja wróci a teraz jakoś tracę wiarę ze się uda. Odnośnie tego, że trzeba myśleć pozytywnie to moja ostania ciąża to było strasznie głupie gadanie, że sie nie uda chociaż wierzyłam w głębi do końca ze będzie ok ale znaki typu mniejsze obolenie piersi inna tarczyca pokazywały, że znów to samo będzie i zaczynałam czarnowidztwo nie wiem może coś na to wpłynęło bo w ciazy donoszonej miałam większą wiarę

Dziewczyny chciałabym skontaktować się z enja napisałam wiadomość na privie ale nie odpisała w ogole myślę że dawno jej nie było a bardzo mi zależy na kontakcie z nią ... może chociaż maila macie ? Plisssss czytam forum i zjem brakiem hamowania nie wiem jak się jej udało ... praktycznie tylko na nią początkowo nie działaly a była taka wytrwała ...zanim zacznę się szczepić chciałabym z nią porozmawiać
I kwiatuszek jak jesteś odezwij się !!!!!!!!!!!!!!
Doris pamięta o zdjęciu będzie ale jakoś musze ładne poszukać anie wiem gdzie sa ale wyślę jak nie znajdę podam fb najwyżej
Aha ktoś pytal co robi malina przy dodatnich ana-szczepu pomimo to a dubrawski nie wiem ale sama bym się chęcią dowiedziala
Na samo Ana to encorton podobno wystarczy. Na NK i inne problemy z limfocytami trzeba szczepić lub ivig podawać, albo intralipid okaże sie wystarczajacy.
fondie i trzeba trochę wyluzować i uwierzyć, ze bedzie dobrze [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Motylek1234 ja chodzę na biorezonas, podobno pomaga na odrobaczanie i odgrzybianie organizmu. W tej terapii przepuszcza się bezpieczny dla człowieka prąd. Podobno wspomaga to również oczyszczanie i odnowę organizmu. Jakiś spektakularnych efektów nie odczuwam, ale mam nadzieję, ze wewnętrznie coś tam działa.
Moja teściowa mocno wierzy w bioterapeutów ale dla mnie to trochę brzmi jak zła magia.
Opowiadała jak pewne małżeństwo doradzało się w sprawie kupna działki czy domu (ze względu na żyły wodne) i ten bioterapeuta odpowiedział, że jeśli kupią tę działkę to się rozejdą i kupili po czym po 2 latach się rozwiedli.
Trudno powiedzieć dlaczego tak się stało, może już na etapie wyboru działki tak się kłócili, że każdy by stwierdził, że z tego związku nic nie będzie.
Ja to bym raczej nie poszła do takiej osoby.
Bo to jest zla magia!!! Moja mama kiedys sie przyjaznila z takim czlowiekiem, zaczal ja w to wszystko wciagac. To jest dziwny swiat, odcielismy sie od tego czlowieka, bo dziwne rzeczy sie zaczely dziac, a on potrafil bardzo manipulowac ludzmi, tak ze nie potrafilas juz zyc bez jego pomocy, ja zaczelam widziec rozne dziwne rzeczy i to mi sie nie snilo, widzialam to.
To sa ludzie od zlych energii, lepiej trzymac sie od nich z daleka!!! Moja mama lyknela troche tego wszystkiego i to jest jedno wielkue bagno, jak sie wejdzie w ten swiat to juz z tego sie nie wyjdzie!
W pore zerwala wszystkie kontakty i odciela sie od tego!
 
reklama
Bo to jest zla magia!!! Moja mama kiedys sie przyjaznila z takim czlowiekiem, zaczal ja w to wszystko wciagac. To jest dziwny swiat, odcielismy sie od tego czlowieka, bo dziwne rzeczy sie zaczely dziac, a on potrafil bardzo manipulowac ludzmi, tak ze nie potrafilas juz zyc bez jego pomocy, ja zaczelam widziec rozne dziwne rzeczy i to mi sie nie snilo, widzialam to.
To sa ludzie od zlych energii, lepiej trzymac sie od nich z daleka!!! Moja mama lyknela troche tego wszystkiego i to jest jedno wielkue bagno, jak sie wejdzie w ten swiat to juz z tego sie nie wyjdzie!
W pore zerwala wszystkie kontakty i odciela sie od tego!
Nigdy nie miałam styczności z takimi ludźmi i nie poszła bym nawet do wróżki .....raz mi cyganka wywrozyla taka z ulicy ..Powiedziala, że moje imię jest na 7 liter -fakt jest, potem, że wyjdę za wysokiego blondyna-no wysoki ale szatyn bardziej ale wtedy jak wróżyła faktycznie był blondynek sciemnialy mu z czasem a odnośnie dzieci mówi tak ..."pierwsze dziecko będzie pani miała corke"potem popatrzyła kazala jakaś monetę dać nie pamiętam ...ale do tej pory zastanawiam się co to znaczyło ze pierwsze dziecko a nie ze jedno...od tamtej pory nikomu nie pozwalam wróżyć a ta babka przysiadlasie wkatowicach na przystanku to mówię a niech wróży. ...trochę się tego boje tych ludzi i ich przepowiedni a jak sobie wrozylismy jak dziećmi byliśmy obraz za i nitka to mi 3 chyba dzieci wychodziły ale nie pamiętam dokładnie i wiele razy stanęła obrączka w miejscu ... Strawbelka jak to widziałaś ?a któraś z was była u wróżki?
PS. Chyba ze pierwsza dziewczynka była w ciąży poronionej... to nie wiem
 
Do góry