reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Czekam tęczowa na info po wizycie!
Arda, póki nie ma @, jest nadzieja, ja wciąż wierze!!
Ovli, super ze przyszła w końcu @ :)
Motylek, troche to przerażajace ale tez bardzo ciekawe.. Jesli sie zdecydujesz to daj koniecznie znać!
 
Witam
My na nowym m3 powoli obrabiamy się z kartonami. Spanie na materacu całkiem wygodne, choć mój kręgosłup się stawia. Martwi mnie trochę moja macica, boli jak cholera. Wizyta w środę - byle to nie pokraka endometrioza, bo znowu będzie prawie rok z głowy.

Ovli chętnie posłucham, co twoja koleżanka na endo miała.

Arda trzymam kciuki za kreski

Doris, Nafoczka, Agnieszka - wasze dzieci moja radość

Esperanza gratuluję maluszka, czytam powoli od początku

Witam Was wszystkie dziewczyny i pozdrawiam serdecznie :)
Zapytam się i wyśle na priv . Ok ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hello dziewczynki
Ja nie byłam gorsza i też wczoraj grzebałam w ogródku.
Lumia mleczko pszczele super sprawa. Teraz robię miesiąc przerwy , a potem jeszcze jedna seria.
Arda to teraz przydała by ci się ktoś do parki.
Ale ruch na wiosnę na forum.
Ovli po operacji normalne, że ci się Wredna spóźniła ja też tak miałem po pierwszym usunięciu zrostów. Endometrium się odbudowalo i teraz do dzieła.
Ja zmykam na rowerek.
Miłego Dnia Laseczki:-D:-D:-D:-D
Aga ja tą operacje miałam już 5 miesięcy temu , już miałam dwie normalne miesiaczki a na tą czekałam 2 miesiące i tak sobie myśle czy to nie przez tarczyce bo miałam ostatnio bardzo niskie tsh .


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry