reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Esperanza wspaniale...!!!
wczoraj myslalam o Tobie kochana, tak myslalam ze ty pierwsza, potem chyba Kinga, Karpidlaczek, Portusia i Gosia, tak?
Tesknie za wami!!!
Plastulinko za toba tez, ciesze sie ze sie odezwalas i ze wszystko wraca do normy!!!
Bylyscie moja wielka grupa starajacego wsparcia a ze mi zeszlo to i grupa duza :-D
 
Esperanza cieszę się Twoim szczęściem. Jak już troszkę się nacieszysz pliss o fotkę jak się napatrzymy może ruszą te ciąże na forum bo straszny bloker jest ;)

Plastusia super, że już ta beta zeszła do 0. Trzymam kciuki żeby siedziała już w tej skali i nie skakała.Mocno przytulam :)

A Ty jak kiedy staranka i jakie jeszcze badania Cie czekaja?
Starania wstrzymane do laparoskopii i usunięcia przegrody :(
 
Esperanza cieszę się Twoim szczęściem. Jak już troszkę się nacieszysz pliss o fotkę jak się napatrzymy może ruszą te ciąże na forum bo straszny bloker jest ;)

Plastusia super, że już ta beta zeszła do 0. Trzymam kciuki żeby siedziała już w tej skali i nie skakała.Mocno przytulam :)


Starania wstrzymane do laparoskopii i usunięcia przegrody :(
Bardzo dobrze niech zrobią porządek z tym wszytkim i wtedy bedziesz mogła spokojnie się zacząć starać . Ja czekałam rok na zielone światełko , ale ja mieszkam w Londynie i tutaj długo sie czeka na taki zabieg (6 miesięcy ) pożniej 2 miesiące ze spiralą chodziłam zeby zrostów nie było . Czas szybko minoł i teraz zaczynam działać tylko u mnie jak zwykle pod górkę wiec schodów jest duzo do pokonania .


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry