reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ja na swoja ginke tez musze dobre slowo powiedziec- nie dosc ze szyjke wylapala a w szitalu mieli watpliwosci to wlasnie skonczylam z nia rozmawiac.. jutro rano oddaje siuski a potem lece do niej na extra wizyte i sprawdza wody i bierze posiew..
Trzymajta kciuki ile tam macie rak!!!
Nafoczka .
Będę trzymać .Napewno będę myśleć o tobie żeby wszystko było dobrze
 
reklama
ok wley z immunoglobuliny od dawcow .ktore sie pewnie z krwi tworzy? a szczepionki od dawcy czym sie roznia?
Fondie
Jak dostajesz szczepionke od jednego dawcy np twojego m lub szwagra to jest od jednej osoby .
Ta druga droga ivig ,droga to szczepipnka łączona ,mająca w sobie np stu dawców .
 
Bea, slonce! Odzywaj sie.

Strawbelka, u moich znajomych z provity to dr Biernat jest trendy ;)

Nafoczka, to trafilas na porzadna lekarke skoro nawet wieczory poswieca pacjentom. Musisz czuc sie bezpiecznie, a to podstawa :)

Susana, przyzwyczaisz sie jak Ci zacznire brzuszek wystawac :)

O matko. Padl na mnie blady strach. Przeciez to juz 7dpo... Za pare dni bedzie wiadomo co i jak. No kurde. Nie ogarniam!
 
reklama
Strawbelka
Pewnie ją to guzik obchodzi .
Jakoś obca kobita co nie zapłaciła za wizytę:oo2:Ale jeszcze nie wsxystko stracone.Może się okaże człowiekiem :oo::oo:
Susana bardziej chodzi o to ze ona nie chce sie mieszac w czyjes leczenie i brac odpowiedzialnosci jak nie jestes jej pacjentka.
Ona mi odpisala po konsultacji z moim lekarzem( pamietasz jak jej pisalam zapytanie czy moge wziasc encorton).
 
Do góry