reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susanka, konsultant mi sie kojarzy raczej z taka chodzaca reklama, raczej porady nie dostaniesz, ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiedz. Ja pisalam kiedys w sprawie nk i intralipidu do eksperta na naszymbocianie i odpisal, ze nie ma postaw sadzic, ze immunologia ma jakis wplyw.
Jutro podzwonie .Może gdzieś ktoś coś podpowie :zawstydzona/y:
 
reklama
Kurde Susana nie jestem na kompie, ale jak wejdziesz na strone novum to gdzies powinna byc mozliwosc zadania pytania...
Arda,
Pewnie masz racje, ale probowac trzeba, tym bardziej, ze pewnie Sus ma teraz kolowrotek niezly :-\

Susana a szukalas na innych forach ?
 
Susana, ja jutro jadę do gina do novum to mogę zapytać, bo i tak będę chciała wymóc na nim skierowanie na wlewy. Nie wiem, czy on w ogóle wie co to intralipid, więc nie obiecuje Ci konkretnej odpowiedzi.
Gratuluję betki :yes: suuuper !!!

Strasznie się denerwuję, że ten cykl będę miała bezowulacyjny, bo dziś mam 6 dzień a nadal lekkie brudzenie :(
 
Susana, ja jutro jadę do gina do novum to mogę zapytać, bo i tak będę chciała wymóc na nim skierowanie na wlewy. Nie wiem, czy on w ogóle wie co to intralipid, więc nie obiecuje Ci konkretnej odpowiedzi.
Gratuluję betki :yes: suuuper !!!

Strasznie się denerwuję, że ten cykl będę miała bezowulacyjny, bo dziś mam 6 dzień a nadal lekkie brudzenie :(

Migall
Zapytaj proszę .
Dostałaś. już paczkę ode mnie?

Myślę że skierowanie ci da na wlew .
A powiedz mu że nie wyjdziesz dopóki ci nie da ,jakby nie chciał .
Trzymam kciuki żeby było jajko u ciebie .
 
Kurde Susana nie jestem na kompie, ale jak wejdziesz na strone novum to gdzies powinna byc mozliwosc zadania pytania...
Arda,
Pewnie masz racje, ale probowac trzeba, tym bardziej, ze pewnie Sus ma teraz kolowrotek niezly :-\

Susana a szukalas na innych forach ?
Lumia
Siedze i szukam .
 
reklama
Do góry