reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale szybko piszecie!
Susana chciałabym Ci pomõc ale moja obecna ginka nie ma o tym zielonego pojecia:frown:
Strawbelka napisz mi proszę do jakiego gina chodzisz w Czewie? Ja juz tylu zwiedziłam a żaden nie ma na mnie pomysłu!!!:-( :(

Doris, Nafoczka, Susana, Agnieszka i wszystkie ciężarõwki;-) ;) trzymajcie się kobiety i tak do 9 m-ca!
 
reklama
Ale szybko piszecie!
Susana chciałabym Ci pomõc ale moja obecna ginka nie ma o tym zielonego pojecia:frown:
Strawbelka napisz mi proszę do jakiego gina chodzisz w Czewie? Ja juz tylu zwiedziłam a żaden nie ma na mnie pomysłu!!!:-( :(

Doris, Nafoczka, Susana, Agnieszka i wszystkie ciężarõwki;-) ;) trzymajcie się kobiety i tak do 9 m-ca!
Jezdze do Provity w Katowicach. Do dr. Tomanka. Przyjmuje tez w Bytomiu w Antrum.
W Czestochowie nie znajdziesz nikogo dobrego na nasze problemy.
 
Jezdze do Provity w Katowicach. Do dr. Tomanka. Przyjmuje tez w Bytomiu w Antrum.
W Czestochowie nie znajdziesz nikogo dobrego na nasze problemy.

wiem, wiem dlatego pojechalam do maliny do łodzi ale chciałam chociaż miec kogoś na miejscu do recept , usg itp. Jeździłam do Rudy do dr Cnoty i miałam wielkie nadzieje ale na tym się skonczyło niestety! Oby ten maslina cos zaradził!!
 
wiem, wiem dlatego pojechalam do maliny do łodzi ale chciałam chociaż miec kogoś na miejscu do recept , usg itp. Jeździłam do Rudy do dr Cnoty i miałam wielkie nadzieje ale na tym się skonczyło niestety! Oby ten maslina cos zaradził!!
To polecam Artura Kowalskiego. Zawsze jak cos sie dzieje to odpisze na smsa i nawet w weekend przyjmie. Ma chyba prywatnie, na fundusz tez , tylko nie wiem czy sa jakies limity pacjentek u niego z tym nfz?
Ale polecic go moge z czystym sumieniem, bo chodzilam do niego.
 
ja na swoja ginke tez musze dobre slowo powiedziec- nie dosc ze szyjke wylapala a w szitalu mieli watpliwosci to wlasnie skonczylam z nia rozmawiac.. jutro rano oddaje siuski a potem lece do niej na extra wizyte i sprawdza wody i bierze posiew..
Trzymajta kciuki ile tam macie rak!!!
 
reklama
To polecam Artura Kowalskiego. Zawsze jak cos sie dzieje to odpisze na smsa i nawet w weekend przyjmie. Ma chyba prywatnie, na fundusz tez , tylko nie wiem czy sa jakies limity pacjentek u niego z tym nfz?
Ale polecic go moge z czystym sumieniem, bo chodzilam do niego.

Do Kowalskiego namiętnie biega moja koleżanka, nie ma problemów ale go lubi i tyle!! Swoją drogą niezła rozrywka. Ostatnio wybierałam albo jego albo Strzelczyka wybrałam tego drugiego a on pokierowal mnie do maliny bo szczerze mi powiedział (tak jak Ty!!) ze w Cz-wie to mi nikt nie pomoże. :no::sad:
 
Do góry