reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lumia ja teraz tez mam dostac gonadotropiny, powiedz mi jak je bierzesz i jakie rezultaty? Sluz płodny jest po nich ? ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Doris,
Roznica jest taka, ze gonadotropiny sa "bardziej naturalne" cos ala ovitrelle, a clo sa sztuczne, dzialaja na przysadke mozgowa ;-)
Poza tym po clo endometrium marnieje, a gonadotrop nie wplywaja na endo :p
 
Lumia ja teraz tez mam dostac gonadotropiny, powiedz mi jak je bierzesz i jakie rezultaty? Sluz płodny jest po nich ? ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Azylek, Ja biore od 4 dnia cyklu po 50jednostek. Ostatnio mialam 12zastrzykow. Po tej dawce uroslo jedno jajco ;-)
Co do sluzu, ciezko powiedziec. Ten cykl byl mega dziwny. Sluz taki jakis nijaki i w ogole malo i tego plodnego i w drugiej fazie tez.
Ale nie moge zgonic tego na gonadotrop. Po prostu nie wiem czy nie za wszczesnie roPoczelam stylulacje (piewrwsza @po poronieniu).
Pytaj, to moge zdawac relacje na biezaco z tego cyklu ;-)
A Ty tez masz problem z naturalna owu?
 
Sus, nie widziałam !!!!!!
Teraz zauważyłam!!! Wow, super!!!! I przeczytałam, że powtarzasz w piątek a potem już KONIEC. Oj nie wiem czy wytrzymasz :-)
Beta piękna, gratulacje!!!! Na kiedy Ci termin wychodzi z OM?

Strawbelka, od kiedy zaczynasz to wysiadywanie jaj???

Lumia, głowa do góry!!!! A ten puregon to tak samo jak clo ma działanie?

Doris
Termin na 7-8 grudzień .
Ale nie wybiegam tak daleko w przyszłość .
Narazie czekam do piątkowej bety .
Boje się strasznie .Jeszcze ten wlew piątkowy mi spędza sen z powiek .

Arda
Pisałaś do Janosz??
Odpisała może????:sorry2:
 
Sprawdz w opisie bo mi reumatolog kazała zrobić ANA3, zapłaciłam 160 zł a z tyłu na ANA 2 w opisie było że w panelu ANA 3 nic nie stwierdzono wiec nie musiałam robić ale zrobiłam i ujemne wszystko! Nie u Dubra się nie leczę, sama do wszystkiego doszłam bo po 3 poronieniu gin powiedział po prostu .....wiek!!! Zmieniłam gina ,poczytałam fora ,porobiłam badania ,znalazłam fajną reumatolog nie tą co wcześniej,i endokrynolog .Zajeło mi to 8 m-cy ,ale jestem na dobrej drodze ,"zdiagnozowałam"- niedoczynność tarczycy, przeciwciała Ana i trombofilie . Dostałam zielone światło od wszystkich lekarzy i działam:tak:
Lamia niezla jestes. Ja tez uslyszalam ostatnio wiek... Przykro mi sie zrobilo ale co tam, trzeba walczyc:))) Nafoczka lez ile mozesz, czas tak szybko leci. Na pewno Tobie troszke wolniej, ale to taki jesyny czas w zyciu:))) wszystkie trzymamy kciuki!!!
 
Susanka, no pisalam, ale nic z tego na razie. Moze jeszcze nie przeczytala :/ a co do piatku - no bez przesady, to bedzie 9dpo, za wczesnie...
 
Susana
A moze zadaj pytanie ekspertowi z novium. Pamietam jak mi kiedys Dziewczyna z innego watku podsunela taki pomysl. Sama nie skorzystalam ale. O Ci szkodzi ;-)
 
Lumia .
Podsunęłaś mi faktycznie pomysł .
Gdzie się to pytanie zadaje???
Na jakimś forum novum ?

Ale wiesz co .Jak dzwoniłam kiedyś do novum to tam jest taka możliwość porozmawiania telefonicznego z konsultantem , lekarzem .Może jutro spróbuję .
 
reklama
Susanka, konsultant mi sie kojarzy raczej z taka chodzaca reklama, raczej porady nie dostaniesz, ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiedz. Ja pisalam kiedys w sprawie nk i intralipidu do eksperta na naszymbocianie i odpisal, ze nie ma postaw sadzic, ze immunologia ma jakis wplyw.
 
Do góry