reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczynki! U mnie z ranka znowu dopadłam męża :D Haha!
A takie jajo namalowalam :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1458998900.478843.jpg

Moj Aniołek który urodziłby sie we wtorek. :)

Nie mam zdjecia drugiej strony.. A tam mam mojego Aniołka który sie rodzi formie zygoty ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1458998900.478843.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1458998900.478843.jpg
    59,5 KB · Wyświetleń: 302
reklama
Dzieki Dziewczyny, kochane jestescie. Wezwe te metylowe formy i kropka. Tylko jedno ale...tego kwasu co mam od lekarza jest 15, a ta metylowa wersja ma chyba mniej...
Nafoczko, a mozesz mi podac dawkowNie tych metyli ;-)
Strawbelko.
Wywolalas usmiech na mojej twarzy B-)
 
Dzieki Dziewczyny, kochane jestescie. Wezwe te metylowe formy i kropka. Tylko jedno ale...tego kwasu co mam od lekarza jest 15, a ta metylowa wersja ma chyba mniej...
Nafoczko, a mozesz mi podac dawkowNie tych metyli ;-)
Strawbelko.
Wywolalas usmiech na mojej twarzy B-)
Lumia i o to chodzilo;)
 
wlasnie Lumia i o to chodzilo, jeszcze nie raz pojdziesz do innego lekarza i uslyszysz co innego, ja juz nie pytalam, jak juz to oznajmialam :-D
ja mam takie pudeleczka do segregowania jak emerytka :-D ukladalam 3xB6, 1xB12, 1xkwas
 
Cześć dziewczynki! U mnie z ranka znowu dopadłam męża :D Haha!
A takie jajo namalowalam :)
Zobacz załącznik 752322
Moj Aniołek który urodziłby sie we wtorek. :)

Nie mam zdjecia drugiej strony.. A tam mam mojego Aniołka który sie rodzi formie zygoty ;)

Wzruszylas mnie bertha tym podpisem pod fotką:hmm: moj pierwszy Aniolek urodzilby sie w maju a drugi w lipcu!
 
reklama
Do góry