reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam dziewczynki :-*
niestety ja z porannym bolem gardla, mlody mnie nie oszczedzil, coz.. czyli to nie byl limit pecha... teraz musi byc :-)
Lumia z tymi wit.metylowymi to trzeba bylo powiedziec ze znasz 99%dziewczyn z forum ktore braly i sa mamami- przynaniej ja znam bo nie wiem ile ty takich kojarzysz... lekarze w tym moja genetyk uwaza ze tak wiele os ma mutacje ze wogole to badanie jest.. niepotrzebe! Decyzja niestety zawsze pozostanie po twojej stronie.

Ja tez testami krecilam ;-) taki nasz urok ;-) trzymam kciuki :-*
Zgadzam sie z Nafoczka;)
Ja bardziej wierze dziewczynom z forum niz lekarzom;)
 
reklama
Nie wiem juz sama Dziewczyny, mam taki metlik, ze hejjj. Ryczec mi sie chce i chyba lapie dola... byl przekonujacy w tym co mowil, na wszelki kupilal ten kwas 15 i biore....nie wiem czy dobrze...biore tez te metylowe. Ja Nafoczko znam przyklady z waszych opowiesci. Ten lekarz znowu dawal mi przyklady swoich pacjentek.
W ogole cos jest nie tak z moim organizmem-czuje to!caly ten cykl byl dziwny....juz mam tego wszystkiego dosc.
Aha, ja tez zrobilam dzis test-tak dla formalnosci, bo i tak wiedzialam, ze nic z tego nie bedzie, a mam ochote sie natrabic.....oczywiscie kresek-sztuk jedna.
 
No to nas dzisiaj trzy testujące przedświątecznie :-pMoże jeszcze za wcześnie
Dziewczyny nie ma się co dołować jeśli się teraz nie uda .
Nowy cykl nowe nadzieje .
A która po świętach ??
Arda ty chyba pierwsza do testowania
 
Nie wiem juz sama Dziewczyny, mam taki metlik, ze hejjj. Ryczec mi sie chce i chyba lapie dola... byl przekonujacy w tym co mowil, na wszelki kupilal ten kwas 15 i biore....nie wiem czy dobrze...biore tez te metylowe. Ja Nafoczko znam przyklady z waszych opowiesci. Ten lekarz znowu dawal mi przyklady swoich pacjentek.
W ogole cos jest nie tak z moim organizmem-czuje to!caly ten cykl byl dziwny....juz mam tego wszystkiego dosc.
Aha, ja tez zrobilam dzis test-tak dla formalnosci, bo i tak wiedzialam, ze nic z tego nie bedzie, a mam ochote sie natrabic.....oczywiscie kresek-sztuk jedna.
Lumia a bo najgorzej jak juz masz plan i wiesz co robic, a lekarz namiesza Ci w glowie.
Ja jak mialam iui to tez 2 dni wylam bo mi dupek powiedzial ze on we wlewy nie wierzy i bla bla bla...
Potem sie ogarnelam i teraz mam w nosie co gadal.
Lumia a skad wiesz ze on bajek nie opowiadal?
Przestan beczec, bierz te metyle i pobaw sie z mezem jak Arda albo Susana i swiat bedzie piekniejszy heh;)
A dzieciaczka sie doczekasz!!!
 
Lumia takich slodziakow Ci zycze, nie smutaj sie;)
 

Załączniki

  • 1458990827420.jpg
    1458990827420.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 47
Lumia, ja znam lekarzy, ktorzy w ogole wyznaja zasade, zre bez sensu sie bac, bez sensu sie leczyc, lepiej robic dzieci do oporu i moze ktorac ciaza wreszcie sie utrzyma. Ja od takich specjalistow spieprzalam szybko. Wole zrobic cos wiecej niz zalowac, ze zaniedbalam. Bo przeciez te formy metylowane ci nie zaszkodza.

Strawbelka, u nas zabawa sie skonczyla. Maz mnie omija szerokim lukiem, bo "mam sie zapladaniac" lol. Do tego twierdzi, ze mam odpoczywac, a nie sprzatac. Haha...

Susana, ja nawet dupka nie zaczelam brac wiec na razie skupmy sie na Was :p
 
Mam pytanie czy wiecie czym mogłabym poprawić endometrium?

Podobno czerwone wino ;) Ja nie wiem tak dziewczyny pisały.

Oj dziewczynki testujące przecież Was nie prosiłam ,żebyście poczekały na mnie z ciążami ;)

Lumia głowa do góry, Święta czasem wywołują negatywne emocje. Wypij lampkę wina i odpoczywaj. Za 2 tyg znowu będzie przyjemność z przytulanek boboseksowch i wkrótce wszystkie będziemy testować. Jak się rozszalejemy to ....ehhh. Lekarzom ,też nie ufam i rób to co podpowiadają Ci ciut oni ciut my i sobie wyważ które informacje są ważne ja mimo wszystko tak robie. Poszłam do doktora P zrobiłam badania a dla spokoju na własną rękę idę na histeroskopię. Czas w którym nic nie robię i czekam na ich decyzję jest czasem straconym więc ciągle działam :p Tobie też tego życzę aż zaznasz spokoju ducha . Buźka
 
Bea25ta- dzięki, właśnie "przeleciałam'' fora i będę pić czerwone wytrawne co dzień do kolacji:-p oczywiście kieliszek . Mam nadzieje nie wpadnę w nałóg !! :oo2:
 
reklama
Lamia, ja po czerwonym winie zaobserwowalam lekka poprawe :) pytalam o to ginki i powiedziala, ze sa badania, ktore udowadnia dobry wplyw wina na endo. Mozna tez lykac wyciag z wina w tabletkach, ale to mniejszy fun :p
 
Do góry