reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam was kochane
Ja dziś oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca .
Jedna krecha .Nawet cienia cieniowatego pod żadnym kątem .:no2:
Kręciłam na wszystkie strony .
Dziś 8-9 dpo .
Pozdrawiam
 
reklama
wyprzedziłaś mnie o sekundy , ale u ciebie to jeszcze mało wiarygodne ,zrób jutro lub pojutrze.
Strawbelka ja raczej odpadam bo zawsze 10 dpo już wychodziły ale u Susany jeszcze jest nadzieja!!
 
Witam was kochane
Ja dziś oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca .
Jedna krecha .Nawet cienia cieniowatego pod żadnym kątem .:no2:
Kręciłam na wszystkie strony .
Dziś 8-9 dpo .
Pozdrawiam
Skąd ja to znam!! oglądanie testu pod kątami ,oknami ,na ciemnym tle itd. A i co 10 min kilka razy:tak:
 
reklama
Witam dziewczynki :-*
niestety ja z porannym bolem gardla, mlody mnie nie oszczedzil, coz.. czyli to nie byl limit pecha... teraz musi byc :-)
Lumia z tymi wit.metylowymi to trzeba bylo powiedziec ze znasz 99%dziewczyn z forum ktore braly i sa mamami- przynaniej ja znam bo nie wiem ile ty takich kojarzysz... lekarze w tym moja genetyk uwaza ze tak wiele os ma mutacje ze wogole to badanie jest.. niepotrzebe! Decyzja niestety zawsze pozostanie po twojej stronie.

Ja tez testami krecilam ;-) taki nasz urok ;-) trzymam kciuki :-*
 
Ostatnia edycja:
Do góry