reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, jadłyście kiedyś tzw. móżdżek zrobiony z jajek i drożdży?

Zostało mi dzisiaj 6 białek z tiramisu i raczej nie mogą się zmarnować :blink: dorzucę jutro do nich cebulkę i te drożdże i mam nadzieje, że będzie zjadliwe. Jadłam to danie jeszcze w dzieciństwie i pamiętam, że nawet dobrze smakowało.
....a i drożdże mają dużo witamin z grupy B więc polecam :tak:
 
Cześć dziewczyny co do zazdrości to nawet teraz gdy mam juz syna a dowiaduje sie o czyjejs ciazy to zawsze mam dziwne uklucie w sercu takie dziwne uczicie lekkiej zazdrości nie wiem nie potrafie tego wytłumaczyć moze dlatego ze komuś to lekko przychodzi a ja nie mialam tak łatwo...
Cześć dziewczyny co do zazdrości to nawet teraz gdy mam juz syna a dowiaduje sie o czyjejs ciazy to zawsze mam dziwne uklucie w sercu takie dziwne uczicie lekkiej zazdrości nie wiem nie potrafie tego wytłumaczyć moze dlatego ze komuś to lekko przychodzi a ja nie mialam tak łatwo...
Ty jestes ze starej.ekipy? Czytam od nowa forum jak byl "szal na maline " i ty leczylas sie u jerzak ? Dobrze kojarze ?
 
Fondie tak jestem ze starej ekipymialam 5 poronien zawsze z zarodkiem tylko nie zawsze z akcja serca ale ja nie leczylam sie u jerzak tylko u prof kurpisza w Poznaniu tylko mi nie pomogly szczepienia bo po nich jeszcze bardziej wzrosly mi nk dopiero u lokalnego gina na zelaznym zestawie sie udało
 
:-D 20160327_104312.jpg :biggrin2:moja Pisanka
 

Załączniki

  • 20160327_104312.jpg
    20160327_104312.jpg
    535,8 KB · Wyświetleń: 110
Strawbelka
Najśmieszniejsze jest to że jak dzisiaj po teście zobaczyłam mocną krechę to pobiegłam po wczorajszy test który miałam w kieszeni szlafroka .
Wyciągam a tam też krecha .
Mowisz mezowi? Czy jeszcze poczekasz? On wie ze te zabawy to byly na dzieci???
No ja teraz trzymam kciuki zeby z tego blizniaki byly!!!:D
 
reklama
Do góry