reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beatka Roman czy Tomasz? czy jeszcze inny? ja o tych dwoch slyszalam ale o tym pierwszym chyba wiecej :-D

Arda glod to zdrowy odruch :-*
 
reklama
Tomasz :D Romana w ogóle nie zn
am ;) Ale doktor liczył mi kiedy od podejrzenia zaśniadu mija pół roku i mówił że już teraz antykoncepcji nie będzie dawał. To nie wiem co powie po histero jak zapytam o seks i starania heh. Aaa jeszcze muszę pamiętać o mojej endometriozie żeby rzucił na nią okiem. Będę mieć świetny opis jak znalazł dla doktora P w maju.

Mówił o clexane i że jak coś to mi dawać będzie na R że wpisze że mam żylaki. Taaa już to widzę ,że latam na wizyty za 150 żeby dostać clexan na ryczałt jak ja to wyduszę od innych z NFZ. :D

Oj moje cudowne kobietki żebyście widziały moją kuchnię jak wróciłam, Synunio dorwał mąkę i wsypał do miski z przygotowaną margaryną i mówił że lód produkuje :p. Mąż mu pozwolił bo młody taaak się cieszył (Mamka mniej się cieszyła jak wróciła )
 
Cześć kobitki
Dziękuję za życzenia i Wam
również życzę spokojnych , radosnych
i pełnych miłości Świąt ....
Dziewczynki zycze Wam wszystkim i sobie tez tak po cichutku, zebysmy w kolejne swieta wielkanocne mogly wyciagnac te male buciki/ skarpetki schowane w szafie i zalozyc na makenkie stopki:) Eh niech spelnia sie wsystkie nasze marzenia!
 
wielkanoc.jpg
 

Załączniki

  • wielkanoc.jpg
    wielkanoc.jpg
    201 KB · Wyświetleń: 234
Witam sie i ja.
Dziekujac za zyczenia, i ja dwa zdania od siebie.
ZDrowych i pogodnych Swiat pelnych nadziei i wiary w lepsze jutro. Niech spelni sie Wam to, co w sercu ukryte na dnie ;-)
Pozdrawiam kazda z osobna Kobietki :-*

A swoja droga bylam na wizycie u immulologa, ktory zajmuje sie niepowodzeniami polozniczymi~ tak to fachowo napisze....i sluchajcie co mi powiedzial....
Dla przypommienia wyszla mi mutacja mthfr 1298 homozyg oraz v leiden w hetero
Na v leiden mam zlecone clexan w dawce 0,6
Natomiast co do mutacji. Wyobrazcie sobie, ze mi dal kwas 15jed ale zwykly. Pytam go, ze jak to, czy ze nie metylowy?
On na to, ze nie trzeba i ,ze nawet japonczycy teraz udowodnili w marcu, ze nie stwierdzono ze zwykly jest gorszy, czy wrecz szkodliwy.....
No i mam zonka...czy mu wierzyc?

DOBREJ NOCY :-*
 
reklama
Witam się z porannym testem bez dwóch zdań negatywnym . Ale myślę że dobrze, bo ten cykl jakiś dziwny:errr: Mam pytanie czy wiecie czym mogłabym poprawić endometrium?
 
Do góry