reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
IMG-20160224-WA0018.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20160224-WA0018.jpeg
    IMG-20160224-WA0018.jpeg
    118,1 KB · Wyświetleń: 258
Bea, ktory masz dc?
Dziś mam 5dc i właśnie kończy mi się @ i nie kazał przez to współżyć ,żeby czeoś nie wyskrobał :p

Beatka a ty znowu u jakiego gina bylas?

Właśnie ZNOWU jak przeliczyłam to pewnie przez pół miesiąca w tym miesiącu byłam u gina :p
Byłam u Kluza. Aj tam i tak nie zdążę z wynikami do Przybycienia więc histeroskopia nie zaszkodzi. Ciekawi mnie tylko to czy po zabiegu mam odczekać cykl na starania czy wtedy można. Wiem ,że doktor P też swoje pacjętki wysyła ,a że mi zobaczył endometrium zobaczymy co powie histero :D
 
Beatka jak zrobią histero diagnostyczną to możesz działać, jeśli będą coś majstrować trzeba odczekać jeden cykl żeby endometrium się odbudowalo.
 
Gogav, slodkosci!! :)

Nafoczka, glodnemu chleb na mysli :p

Bea, pptwierdzam wersje Agi, jak co beda gmerac to czrekasz do okresu i ruszasz do dziela. A jak nic to mozna od razu :)
 
Dziewczyny podziękuję od razu za życzenia bo potem mogę zapomnieć.:p

Wyobraźcie sobie ,że jestem na klęczkach przy fudze i olśnienie!!! Dziś jest Wielki Piątek. Już wyjaśniam. Ostatnio u ginekologa mówiłam o dwurożności i przegrodzie i ten za nic w świecie nie kazał iść do siebie na histero. Temat ten był już zamknięty ale on powiedział ,że powinnam sprawdzić ,że może po przegrodzie, cesarce są zrosty i może przez to się tak u mnie dziwnie dzieje. Więc po olśnieniu za telefon i dzwonię (bo lekarz był do czwartku w stanach i mi kazano zadzwonić właśnie w Wielki Piątek) . Dzwonię a ten mówi przyjść o 17 DZIŚ!! Ja szybko pod prysznic pucu pucu ,myjku ,myjku i o 17 badanie. Wizyta zakończyła się -180zł z konta i skierowaniem do szpitala na histeroskopię :p Heh zabawne co?? To teraz ja pierwsza do histero potem Fondie i Lumia1212 :D. Aaaa uprzedzę Fondie Twoje pytanie ;) W środę mam na 7rano i w południe wyjście. Mam nie pić i nie jeść i nie seksić się od dziś ale może ten ostatni nakaz przyjmę od jutra ;)
Beatka ostatni beda pierwszymi;)
 
reklama
Do góry