reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nutka oczywiscie ze jest ktos.. :-*

Zatem i ja pedze z zyczeniami..
Zycze Wam spokoju ducha, optymizmu plynacego w te Swieta a nade wszystko wiary w cud!!! Aby kazda z nas miala swoje Wielkanocne jajko!!!

Chcialoby sie wymienic wszystkie was ale spojrzcie chociaz na te co maja juz "kurczaczki" Enya, Neli, Ewa, Kruszka, Iris, Alusia, Apolinka, Karpidlaczek, Kinga, Portia, Gogac, Gosia... itd. Doris, ja i Agnieszka to sa nasze wspolne cuda!!! Dziekuje za wsparcie, ktorym chce teraz ja obdarzyc wszystkie STARAJACE sie dziewczyny!!!
12107033_971910432844149_4595882028215533650_n.jpeg
 

Załączniki

  • 12107033_971910432844149_4595882028215533650_n.jpeg
    12107033_971910432844149_4595882028215533650_n.jpeg
    25,5 KB · Wyświetleń: 174
Ostatnia edycja:
reklama
I ja wpadam do Was w przerwie pomiędzy gotowaniem a pieczeniem, choć w sumie za dużo nie robię bo moja starsza dwójka i teściowa ogarniaja prawie wszystko :-)
Ruch tutaj mały dziś.
Potem wpadnę z życzeniami :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny podziękuję od razu za życzenia bo potem mogę zapomnieć.:p

Wyobraźcie sobie ,że jestem na klęczkach przy fudze i olśnienie!!! Dziś jest Wielki Piątek. Już wyjaśniam. Ostatnio u ginekologa mówiłam o dwurożności i przegrodzie i ten za nic w świecie nie kazał iść do siebie na histero. Temat ten był już zamknięty ale on powiedział ,że powinnam sprawdzić ,że może po przegrodzie, cesarce są zrosty i może przez to się tak u mnie dziwnie dzieje. Więc po olśnieniu za telefon i dzwonię (bo lekarz był do czwartku w stanach i mi kazano zadzwonić właśnie w Wielki Piątek) . Dzwonię a ten mówi przyjść o 17 DZIŚ!! Ja szybko pod prysznic pucu pucu ,myjku ,myjku i o 17 badanie. Wizyta zakończyła się -180zł z konta i skierowaniem do szpitala na histeroskopię :p Heh zabawne co?? To teraz ja pierwsza do histero potem Fondie i Lumia1212 :D. Aaaa uprzedzę Fondie Twoje pytanie ;) W środę mam na 7rano i w południe wyjście. Mam nie pić i nie jeść i nie seksić się od dziś ale może ten ostatni nakaz przyjmę od jutra ;)
 
reklama
Bea, ktory masz dc? Jak okolica plodnych to sire wstrzymaj, zeby Ci lekarz przypadkowo ciazy nie wyskrobal. Surper, ze tak szybko poszlo :)
 
Do góry