reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Drogie Kobitki,
podczytuję Was i kibicuję i ciężarnym i starającym się i testującym niedługo. Wszystkim Wam zazdroszczę.
Przede mną długa droga. Muszę jeszcze zakończyć poronienie a potem leczyć stan zapalny (już czuję, że mam - przeklęta endometrioza) i robić badania.
A póki co wynalazłam dla was piękną pisankę i to są moje życzenia dla Was Kochane :) z okazji zbliżających się świąt

Powodzenia :)
 
reklama
Nie wiem co wam napisać?? test raczej negatyw ale pod oknem jak się wpatruję to może cień-cienia? ale może to moja wyobraznia, ale ja biorę go za negatyw. Więc napięcie rośnie czekam do jutra jak jest ciąża to musi coś pokazać będzie 10 dpo (zawsze mi wychodziły) ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Migaal ja encorton brałam od 9dc do pozytywnego testu 10mg potem zwiekszyłam encorton do 15 mg.na własną rękę i brałam tak do 11 tyg. potem zaczęłam powoli schodzić i od 13 tyg. biorę 10 mg. Nie miałam wlewu bo mój lekarz nie wierzy w skuteczność intralipidu tylko w Ivig. a do tego nie miałam wg niego wskazań.
 
Beatka
6,35 piszesz?
Co tak rano wstajesz?

Kochana wstaję jeszcze wcześniej już się zmiany czasu doczekać nie mogę bo męczę się w noc żeby pójść o 21,30 spać choć już o 20 mogłabym a pobudka codziennie o 5,30 - 6.00 No trudno wtedy zawsze nadrabiam forum :p

Arda to faktycznie rozumiem badanie bety. Ja w tym cyklu też brałam dupka i robiłam testy ale czułam że nic z tego i pewnie jakbym dupka nie odstawiła to bym @ nie dostała bo i tak przyszła nie po 28 a po 32 dniach.

Lamia78 jak jest cień cienia to już coś widzisz i coś się dzieje :). Kciuki nadal trzymam w miarę możliwości ;)

Dziewczyny życzenia piękne :D Dziękuję wszystkim. Nie mam wiele czasu na szukanie i wklejanie pocztówek ,ale same wiecie ....;p

Życzę Wam wszystkim tego samego czego mogłabym życzyć samej sobie :D
 
Cześć Dziewczyny
Bywałam tu kiedyś pod nickiem Nut4nut. Same nowe buźki tutaj ale może ktoś mnie jeszcze pamięta. Święta to dobra okazja żeby napisać te wiadomość.
Potrzebowałam wyciszenia i odcięcia się od wszystkich możliwych stresów ale obiecałam sobie, że dam znać tu co u mnie.
Jutro zaczynam 20tc. Jestem tu gdzie jestem dzięki prof. Jerzak z Warszawy. Oczywiście mam większość przypadłości które i wy macie: tarczyca, mthfr itd. Przełomem okazało się zajęcie się PCOS, których inni lekarze u mnie nie widzieli.
Cieszę się każdym wspólnym dniem z moją małą koparką i trzymam za Was kciuki.
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkiego dobrego a przede wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń
 
Cześć Dziewczyny
Bywałam tu kiedyś pod nickiem Nut4nut. Same nowe buźki tutaj ale może ktoś mnie jeszcze pamięta. Święta to dobra okazja żeby napisać te wiadomość.
Potrzebowałam wyciszenia i odcięcia się od wszystkich możliwych stresów ale obiecałam sobie, że dam znać tu co u mnie.
Jutro zaczynam 20tc. Jestem tu gdzie jestem dzięki prof. Jerzak z Warszawy. Oczywiście mam większość przypadłości które i wy macie: tarczyca, mthfr itd. Przełomem okazało się zajęcie się PCOS, których inni lekarze u mnie nie widzieli.
Cieszę się każdym wspólnym dniem z moją małą koparką i trzymam za Was kciuki.
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkiego dobrego a przede wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń
Ja Cie bardzo dobrze pamietam;)
 
reklama
DESTINO bardzo mi przykro .
BERTHA jeśli jutro będzie widoczna to faktycznie będę miała najlepszą pisankę.
LOGINI witaj super ! dajesz nadzieję.(oj też bym chciała być na tym etapie)
BEA25TA dzięki za kciuki.
 
Do góry