reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Beatka a Ty dalej sprzatasz???
Odpoczywałam po sprzątaniu. Takie porządki robiłam ,że dziś poprawka . Tak wszystko na raz zaczęłam i się nie wyrobiłam. Dziś do porządków dorzucam pieczenie ;)

I tak ide na betke wiec zbyteczny wydatek :)

A ja mam odwrotnie. Nie chcę bet robić wolę się dowiedzieć już o ciąży ,która zostanie ze mną na dłużej ,a nie przy pojawiającym się spóźnionym okresie.
 
Odpoczywałam po sprzątaniu. Takie porządki robiłam ,że dziś poprawka . Tak wszystko na raz zaczęłam i się nie wyrobiłam. Dziś do porządków dorzucam pieczenie ;)



A ja mam odwrotnie. Nie chcę bet robić wolę się dowiedzieć już o ciąży ,która zostanie ze mną na dłużej ,a nie przy pojawiającym się spóźnionym okresie.
Beatka
6,35 piszesz?
Co tak rano wstajesz?
 
Bea, wszystko fajnie, ale ja biore dupka z powodu dosyc niskiego progesteronu i nie moge go odstawic, zeby dostac @, a sikance mi tak wczesnie niekloniecznie wychodza. Takzre robie te bete chociaz zadna to przyjemnosc jak jest negatywna, sam stres.

No i poza tym - ja walcze o kazdy dzien na poczatku, bo moge ciaze dochodza tylko biocvhemicznej lub do pecherzyka (gora!) takze gdybym uznala, ze o takie ciaze nire warto walczyc to musialabyn sie poddac w ogole.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam

ioqmpv.jpg


JESTEM PIERWSZA :-D
 
Do góry