reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny jestem po hematologu dostałam skierowanie na badania takie homocysteina, białko c i s antrotrombiny
Tylko tyle :(
Mam skierowanie do reumatologa by mi dał skierowanie na zespół antyfosfolipidowy ale w połowie maja mam a i 19 maja znów do hematologa sprawdzić te wyniki badań co mi dala jak myślicie co mam robić?
A tak boje się bo cytologie miałam dziś pobierana za 2 tyg wyniki
Miłego wieczoru :(
 
Blee :p ja czosnejk bardzo lubie, ale ta mikstura sprawia, ze odruch wymiotny sie pojawia. Fuj, fuj, fuj!!

Betha, nie daj sie, gwalc jak bredzie trzeba ;)

Motylek, jak sie chcre badania na nfz to trzreba sie nachodzic i naczekac niestety. A dlaczego boisz sie wynikow cytologii?? Cos sie dzieje?

Lumia, nie obawiaj se histero, zadna to filozofia :) bedziesz miala z glowy przeglad macicy, a to wazne.
 
Hej dziewczyny jestem po hematologu dostałam skierowanie na badania takie homocysteina, białko c i s antrotrombiny
Tylko tyle :(
Mam skierowanie do reumatologa by mi dał skierowanie na zespół antyfosfolipidowy ale w połowie maja mam a i 19 maja znów do hematologa sprawdzić te wyniki badań co mi dala jak myślicie co mam robić?
A tak boje się bo cytologie miałam dziś pobierana za 2 tyg wyniki
Miłego wieczoru :(
Wyniki sama zobaczysz czy sa w normach. Dziewczyny tu na pewno pomogą w interpretacji. A zespół antyfosfolipidowy bym zrobiła na własna rękę po prostu zeby tyle nie czekać.
 
Motylku wszystkie te badania tez robilam tylko bez skierowania bo prywatnie zeby szybciej bylo. na pewno wszystkie sie przydadza

Czosne jeszcze ujdzie ale cebula bllllleee ja koncentruje sie obecnie na imbirze ;-)
 
Lumiaq1212 myślą że masz kwiecień 5 eh ja od maliny słyszałam że dwie noce będę a ona mi mówiła ze 28 wyjdę wiec nie wiem
Arda aty w tym samym dniu wychodziła po Histero? Może ten profil prolaktyne trwa tyle czasu
 
reklama
Fondie, tak, wychodzilam tego samego dnia, ale robilam to w prywatnej klinice wiec moze dlatego tak szybko.

W prywatnej tak jest! A tak trzeba byc 3 doby bo inaczej NFZ nie zplaci szpitalowi - tak mi mowil malina! Na tym skierowaniu mam cos jeszcze oprocz histero ale nie wiem co!! :(
 
Do góry