reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

W prywatnej tak jest! A tak trzeba byc 3 doby bo inaczej NFZ nie zplaci szpitalowi - tak mi mowil malina! Na tym skierowaniu mam cos jeszcze oprocz histero ale nie wiem co!! :(
malina mowil, że mam zadzwonić i powiedzieć, że mam histeroskopie i tak zrobiłam a na skierowaniu mam jeszcze profil prolatyny, usg i tsh ale babka powiedziała, że w pierwszy dzien mam byc po lekkim sniadaniu tylko a na drugi dzien jest histero i wypis tak powiedziala. Tez Ci tak mówiła?
nie wiem jak oni mnie wyczyscili po tym zabiegu ale mialam 3 dni plamienia, 2 dni miesiaczki i koniec dzis tylko lekko plamie nigdy w zyciu tak nie mialam:( tez takie miesiaczki mieliscie po zabiegu? i ani jednego skrzepa a zawsze mam ich duzo.
 
reklama
Wiecie co...kupilam groprinosin, ale nie moge go wziasc, pisze tam ze podnosi poziom nk ktore sa odpowiedzialne za zwalczanie wirusow, o limfocytach T i jeszcze tam o czyms.
Chyba wlewy dzialaja bo jak mnie wzielo chorubsko to mam niskie nk, tak wnioskuje po opisie leku.
 
Wiecie co...kupilam groprinosin, ale nie moge go wziasc, pisze tam ze podnosi poziom nk ktore sa odpowiedzialne za zwalczanie wirusow, o limfocytach T i jeszcze tam o czyms.
Chyba wlewy dzialaja bo jak mnie wzielo chorubsko to mam niskie nk, tak wnioskuje po opisie leku.
ja to bralam jak mialam grype dosc duzo tego wypilam;/
 
Lumia, ja tez mialam na nfz, ale pewnie w prywtanej placowce jest inaczej faktycznue.

Motylek, ja za betaghlikoproteine, antykoagulant tocznia i p/c antykardiolipnowe placilam jakos 350zl.
 
Fondie mi tez sie poprzestawiało po zabiegu, miałam dokładnie tak samo z 2 cykle pierwsze a potem to juz mi kompletnie zwariowała, bo plamienia na tydz przed @. Musi sie endometrium odbudować, spokojnie :)
Strawbelka bo tak podczytuje, ze cos Cie rozkłada, ale to pewnie jest tak jak mowisz, ze wlewy konkret tam działają ;) a Colostrum nadal bierzesz?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się i ja .
Fondie
Endometrium się jeszcze nie odbudowało to i @ będzie skąpa .
Ja miałam teraz taką normalną niezbyt obfitą .
Strawbelka kuruj się kuruj .
Ja czosnku nie mogę , wątroba mnie po nim boli .A i nie pachnie za ładnie a ja się nad ludżmi blisko nachylam ..
Ty jak jesteś w domu to możesz jeść całe główki najwyżej mąż się z sypialni wyniesie.:szok:
Byłam dziś na chwilę w rosmanie po testy ciążowe .Żeby mi w Święta nie zabrakło .Hehe
5 kupiłam ............:eek:
 
Fondie mi tez sie poprzestawiało po zabiegu, miałam dokładnie tak samo z 2 cykle pierwsze a potem to juz mi kompletnie zwariowała, bo plamienia na tydz przed @. Musi sie endometrium odbudować, spokojnie :)
Strawbelka bo tak podczytuje, ze cos Cie rozkłada, ale to pewnie jest tak jak mowisz, ze wlewy konkret tam działają ;) a Colostrum nadal bierzesz?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Colostrum biore bo kazali i wlewy i colostrum. Ale w tym groprinosin pisze o nk i limfocytach T wiec sie boje i nie bede brac.
 
malina mowil, że mam zadzwonić i powiedzieć, że mam histeroskopie i tak zrobiłam a na skierowaniu mam jeszcze profil prolatyny, usg i tsh ale babka powiedziała, że w pierwszy dzien mam byc po lekkim sniadaniu tylko a na drugi dzien jest histero i wypis tak powiedziala. Tez Ci tak mówiła?
nie wiem jak oni mnie wyczyscili po tym zabiegu ale mialam 3 dni plamienia, 2 dni miesiaczki i koniec dzis tylko lekko plamie nigdy w zyciu tak nie mialam:( tez takie miesiaczki mieliscie po zabiegu? i ani jednego skrzepa a zawsze mam ich duzo.

Teraz doczytalam - mam te same badania co Ty. Mnie nic nie mowila babka jak dzwonilam - Ty mi wszystko powiesz jak wrocisz:):)
 
reklama
Do góry