reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Już po wizycie i dalej nic nie wiem. Na usg widać dość duże ciałko żółte, endometrium 7 mm -mało, ale ja pod koniec cyklu miewałam 8 mm zawsze było bez szału:crazy: .Nie brać bromergonu ,powtórzyć w 5 dc prolaktyne i się zobaczy , nie jest tragiczna. TERAZ NIEWIEM NAWET CZY TESTOWAĆ?
 
reklama
Lilia, no niespecjalnie jrstem przygotowana :p jakos mi czas przez palce ucieka u o innych rzeczach mysle, ale wlasnie wzielam sie za porzadki wiec raczej zdaze haha. Mniej mam obowiazkow, bo z rodzicami mieszkam. Pierwszre swieto u tesciow a drugie w domu takze fajnie :)

No tak, w głowie ostatnio miałaś harce, a nie sprzątanko :-p
 
Strawbelka - polecam herbatę z miodem, imbirem i cytryną oraz mleko z czosnkiem i masłem. Druga propozycja kontrowersyjna :-p ale mój mąż kilka razy tymi specyfikami się uratował. Przynajmniej raz dziennie każdy specyfiki musiałabyś wypić :-p
Lilia moge 100 litrow tego wypic byleby przeszlo. W swieta z domu nie wyjde bo bedzie odemnie smierdziec czosnkiem. Musi sie obejsc bez antybiotyku. Nie moge przelozyc in vitro! Bo co miesiac robi sie jakis problem.
 
Hej
Przeczytałam co u Was, zbliża się gorący termin na forum :-). Super, będą testowanka i będą ciąże!!!!
U mnie nic nowego, siedzę z małą w domku, do przedszkola dziś i jutro nie chodzi. Zamówiłam zakupy w Tesco, dowiozą jutro. Zrobiłam na kolację roladki z szynki faszerowane w galarecie a na obiad dziś szaszłyki, ziemniaki i surówka z pory (ale to już moja starsza córka robiła :-)
A poza tym to nuuuuudaaaaaaaa......
 
witam sie i ja :-*

jesli chodzi o lezenie to Beatka ma racje, lewy bok-tak mi w szpitalu kazali

co do Jerzak to na pewno jest zwolenniczka ACC

Susana ja tez kupowalam strzykawki+duza igle do nabierania i male do dawania- ja bym brala na raz

mi test z rossmanna wyszedl w 8-9dpo ;-)

a co do moich spraw to coz- mamy nie biora zwolnienia?! mama jest niezastapiona do usypiania,uspokajania,dawania lekow, karmienia, wciskania wszystkiego co "niedobre" bo niesmaczne- taki etat ;-) zwlaszcza gdy dziecko chore! tatus to do dyscypliny i zabaw (czasem)
 
Ostatnia edycja:
Beri z przegrodą się rodzisz, nie mozna jej nabyć. Pierwszą ciażę poroniłam w 12 tyg. może właśnie przez przegrode, drugi synuś jakoś dał radę, potem poroniłam trzeci raz a potem zdecydowałam się usunąć przegrode.
Jeśli chodzi leżenie na boku to ja nie mogę, tylko na plecach, jak tylko położę się na boku to mnie ciągnie i kłuje, chyba moja fasolka nie lubi na boku
 
reklama
AgnieszkaP jak dlugo bralas 15 mg encortonu ? Chyba dobrze pamiętam, ze Ty tak bralas?
I czy miałaś wlewy z intralipidu?

U mnie poranek pracowity byl. Dla siostry juz serniczek upiekłam i sosik chrzanowo-jajeczny zrobilam.
 
Do góry