reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

jakie cudowne wieści!!!

enya Karola - serdecznieee gratuluję i mocno zaciskam kciuki za Wasze fasolki!!!!!

Po tygodniu w końcu dostałam opis histeroskopii:, jest ok? hmm

1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 577
reklama
Pietrucha wygląda na to że jest OK. U mnie też jakoś było strasznie zwięźle .
Kaira o ile nic się nie wydarzy strasznego to zamierzam jechać do Łodzi w przyszłą środę na wizytę bo leki mi się kończą i zaszczepię się od razu. Nie odpuszczę teraz tym bardziej że nadal wierzę w tą metodę:) Co do badań tak mam dziewczyny pisały to trochę naciagactwo ale też je zrobię idac za ciosem tylko w dalszej kolejności.
Karola ale super:) Bardzo bardzo się cieszę! Teraz już będzie dobrze - głęboko w to wierzę :)
 
Ostatnia edycja:
enya!!!,trzymam kciuki,widzę,że Twoje nastawienie jest bardzo pozytywne,więc będzie ok.karola Tobie też życzę wszystkiego najlepszego no i powodzenia.Pozdrawiam
 
Enya , Karola po prostu cudne wieści!!!!;-):-)
bardzo bardzo się ciesze i Wam kibicuje!

Enya
dzisiaj wysyłam polecony :) , niestety z racji przeprowadzaki
z jednego lekrza musiałam zrezygnowac, wiec na razie mam zapas tych 5 mg od jerzakowej i takowe wysyłam.
Mysle ze w przyszłym miesiacu pójde do tego od 15mg , to zasile nasze zapasy :-)
bromka jeszcze biorę , pol tabletki na noc, i w sumie nie wiem co robic ,
czy isc gdzies zebrac o recpete, bo jerzakowa nie widziała problemu w mojej prolaktynie.. czy juz przestac brac..
może tez lekarz od inseminacji , cos wiecej tym sie zainteresuje.

no kurcze, tak jestem podekscytowana dobrymi wiesciami z forum, ze cieżko sie do pracy zabrac.

Pozdrawiam Wszystkie !!!
 
enya bardzo Ci gratuluje i trzymam kciuki &&&&&&&&&& i mam nadzieję,że mąż też zmieni się o 180 stopni na wieść o ciąży:-)

i innym ciężaróweczką też kibicuje,jesteście wielkie:-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Długo mnie tu znowu nie było ale czasem podczytuje, u mnie nic nowego,czas oczekiwania na badania 14.02 histeroskopia a potem dopiero w maju kolejne badania ech...pozdrawiam Wszystkie!!!
 
Enya - bomba:) Co do wit B6 i B12 to Jerzakowa nie kazała odstawiać po pozytywnym teście...
misiejku - ja nadal podtrzymuję przesłanie bromka - nie odstawiaj skoro właśnie organizm się przyzwyczaił. Spytasz lekarza od iui:) Ten wynik miałaś już przy bromku? Jak tak to byś bez niego na bank miała większy...
karola - a nie mówiłam:) cieszę się z Tobą i czekamy na dalszy rozwój oczywiście pozytywny:)

Alokin, Enya - ja nadal jestem w szarej d... i nic nie wiem... Miałam dostać okres a dzisiaj zobaczyłam płodny śluz... Wszystko stoi na głowie:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alokin - oglądałam ten Bryophyllum - ja mam jakiś Urtinktur... On jest chyba na poziomie tego D1. Co dokropelek to ja nigdzie nie widziałam D4... D4, D6 widziałam w proszku, ampułkach lub chya tabletkach... Jesli zamówiłaś taki D3 po 20 euro to powiem Ci, że jakaś ekstra dobra cena:)
 
Do góry