reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

enya - ja już Ci kiedyś pisałam, że ja biorę prewenit intensiv - jest tańszy i wydaje mi się, że ma więcej wit B12 niż Twój i kwasu foliowego też... i nie ma tego nad czym się zastanawiasz:)
 
reklama
Enya i Karola baaaardzo się z Wami cieszę, wreszcie musi być dobrze!!!
Enya nie martw się niczym, wszystko się ułoży. Zgadzam się, że kto jak kto, ale Ty sobie radę dasz!!!
Ciekawe rzeczy piszecie teraz o lekach i suplementacji, staram się wszystko czytać i coś dla siebie z tego wybrać.
Czuję się ok, chyba nawet lepiej. Trudno się dostać do mojej immunolog i nie wiem co robić z tym wirusem, na razie biorę aspirynę na temperaturę.
Z ciekawostek to miałam powtórzone, a nawet rozszerzone wszystkie badania na krzepliwość i wyniki w normie, żadnego niedoboru białka S czy antytrombiny. Hematolog twierdzi, że wyniki przed 2 ciążą pogorszyła u mnie luteina, którą brałam wcześniej przez dwa cykle. Mam teraz za to podwyższony poziom bilirubiny (cokolwiek to jest…) i mam zbadać czy nie przeszłam zakażenia wątroby plus badanie usg brzucha. Zrobię te badania w najbliższym czasie i oczywiście martwię się co z tego może wyjść… Doczytałam gdzieś, że ten „mój” wirus Ebv wpływa też na tą bilirubinę więc mam nadzieję, że to tu jest problem.
Aditko mam nadzieję, że wkrótce pozwolą Ci przenieść się do domu. Buziaki dla Kairy.
 
Katarina ja brałam Urydonox ale on zawiera oprócz B6,B12i kwasu foliowego - fosforan urydyny i nie wiem czy w ciąży go wolno więc dzisiaj kupiłam wit. B6,B12 osobno. I jestem w szoku bo pisze że wit. B12 jest wskazana głównie dla wegetarian a ja jestem wegetarianką od 16 lat!! I nie miałam pojęcia że to takie ważne. Ale jaja...
Kaira dzięki za wiadomość - już napisałam do dziewczyn na cpp, wiem że pamiętają a ja rzadko teraz tam pisze i nie jestem na bieżąco:-p
Na Łódź już wiem że wydam ok. 2 200, cholera kupa kasy ale cóż....Teraz już wyjścia nie ma...Żeby tylko było dobrze;-)
Gosiu nadal masz temperaturę?? Przede wszystkim tak jak piszesz - musisz się wykurować teraz a wszystko się ułoży:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilkę, idę kąpać córuchnę. kolejny antybiotyk, jesli nie pomoże szpital do końca.Wiec zaciskam kciuki i nogi żeby sie udało.Kurna jak sie uda juz zajśc w ciązę to jest pikuś w porównaniu, zeby ją szczesliwie donosić to dla mnie jest to coraz trudniejsze.
 
Pytanie do dziewczyn ze Sląska... wie moze ktoras z was gdzie mozna zrobic badanie komorek NK?
 
reklama
Do góry