reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Alokin - sorki ale przeprowadzam się w pracy do "gniazda os" i rozkojarzona jestem... Miałam embrioglue.
Co do wlewów to wogóle nie znam się na nich... i nie wiem któe dobre i właśnie gdzie je robią. Wydawało mi się, że kiedyś pisałaś o jakiś tanich których w POlsce nie stosują i myślałam, że to te... Jesli chodzi o kropelki to jeszcze ich nie stosuję... jak będe w domu to poczytam, które to mam i jutro napiszę

I tak wogóle też kocham skoki i tak samo jak u Enyi miłość tą zastrzepił mi mój tata:)

misiejek - widzisz jak tchórz jestem i wogóle nie biorę nadal tego glucophage-u:( strasznie Ci współczuję dolegliwości...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zula wlewy to coś jak nasze szczepienia -tyle że przy takim wlewie dostajesz tego bardzo dużo więc skuteczność jest znacznie większa .
Z tego co ja się orientuję to u nas są 3 -SANDOGLOBULIN, KIOVIG i IVIG a ten tańszy to nie jest immunoglobulina tylko preperat na innej bazie INTRALIPID-to emulsja tłuszczowa.
Jest bardzo dobry na komórki NK i ponoć też na hamowanie. Jest stosowany w Stanach a u nas to nie wiem ale cena to 200/300zł więc bez porównania.
Na razie mam nadzieję że szczepienia wystarczą :-)
 
Ostatnia edycja:
Alokin - dzięki za info. Ja tylko wiem jak te wlewy działają ale ich nazwy, ceny a tym bardziej które są lepsze są mi zupełnie obce
 
Dzisiejsza betka 140,20 (12dfl) !!!!! Powoli zaczynam wierzyć bo ta ciąża jakoś inaczej się zaczyna (dla porównania beta w ostatniej ciąży 15dpo - 101,00). Pieniądze pożyczy mi mama więc super:) W ogóle jakoś tak od dzisiaj mam pozytywne odczucia co do tej ciąży. Byłam u jednej z moich przyjaciółek, dała mi przysłowiowego kopa w tyłek i kazała się cieszyć:) Mój mąż też dzisiaj już inaczej się zachowuje, przetrawił i stwierdził że się cieszy. Damy radę:-)

A i robiłam glukozę : 88 (norma 77-99) więc jest super:) Progesteron 23,11 więc też dobrze.

Misiejku straszne że masz takie odczucia, a bromergon nadal bierzesz???

Gosiu jak się czujesz???
Truskaweczko a Ty wróciłaś z tych nart czy jeszcze??
Zula wlewy są pierońsko drogie - o KIOVIGu słyszałam ale mnie nie stać było....Chociaż jak podsumowałam szczepionki od Maliny to pewnie wyszłoby na to samo. Ciekawe czy MLR po nich by mi się ruszył??? U mnie aktywność NK raczej mieści sie w normie. Kiedy masz transfer??? Oby obyło się bez problemów :szok:

Dziewczynki czy któraś z Was łyka Urydynox albo czytała że w ciąży można?? Bo ja gdzieś o nim wyczytałam łykam ale tak naprawdę to nie wiem czy mogę Go teraz brać w ciąży??
 
Ostatnia edycja:
Enya gratulacje:) Dzisiaj dzień dobrych wiadomości:) Właśnie wróciliśmy z usg- nasze maleństwo ma się podobno świetnie!!!! Ma 4mm długości i serduszko jak dzwon:) Pierwszy raz w życiu widziałam bijące serduszko:) Wiem, że jeszcze za wcześnie na radość ale jest szansa...:) Odpowiada 6tyg2dni (według mnie jajeczkowanie było 6tyg 4dni) ale to podobno nie ma znaczenia:) Po plamieniach na przełomie 4/5tyg (jedno dość spore), po pustym pęcherzyku w 5tyg6dni nagle takie zaskoczenie:) Jednak niezbadane są wyroki boskie i wierzyć trzeba do końca:)
 
reklama
Karola widzisz a my wierzylysmy w Was;) GRATULUJE SERDUSZKA I SPOKOJNYCH 8 MIESIECY!!!!!!!
Enya tobie również gratuluje i zaciskam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.bedziesz sie doszczepiac czy odpuszczasz.powodzenia
 
Do góry