reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czarna no cos chyba w tym rodzaju, bo mam dwa przekręcenia co 2 dni wstrzykiwać i lekarz mi to tłumaczył, ze jakby wpływa to na lepsza funkcje ciałka żółtego. Tylko nic nie mogłam znaleźć o tym oprócz tego ze ovi sie podaje w całości na pęknięcie pęcherzyka. A słyszałaś o tym tak? [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Motylek

Coś mi się właśnie przypomniało co ci miałam napisać .
Jeśli miałaś incydent zakrzepowy to pewnie jakąś zakrzepicę czy inny zespół trombofilii masz .
Tu nie chodzi tylko o leydena o którym piszesz że go nie masz .
Możesz mieć tocznia lub zespół antyfosfolipinowy lub mnóstwo innych chorób które mogą mieć związek z zakrzepicą To że zbadałaś mthfr i leydena to dobrze ale musisz szukać jeszcze w innych chor .zakrzepiwo - zator .Też zbadaj przeciwciała przecw beta 2 glicoproteinie .I cały zespół antyfosfo i antykardiolipinowy .
Przy homozygocie którą. masz formy tylko metylowane się bierze .
To że miałaś zator żyły podkolanowej to już o czyś świadczy .
 
cześć wszystkim
czytam, ale nie potrafię nic powiedzieć,
Pytałaś Lumia o Pana Grygę, byłam u niego, wydaje się rzeczowy człowiek. Mam zrobić badania, ale po zakończonym poronieniu. Pytaj, będę umiała, to odpowiem.
 
susana ale ja miałam Zakrzepice żył podkolanowej przez to ze się uderzyla w miejsce i siniak mi się zrobił a potem to zlekcewazylam i przeciążylam sobie te kolano nie wiem może to miało wpływ a jadę w czwartek do hematologa może mi da skierowanie na te badania co myślisz?
Pozdrawiam Cię
I dziewczyny miłego dnia ! :)
Ja obecnie czekam za numerkiem do ginekologa sprawdzić tylko czy mam owulacje i skierowanie na progesteron i tarczyce i prolaktyny bo na inne badania mi niestety nie dadzą :(
 
Ovli jak tam?? Pogoda pewnie i u Ciebie do bani?

Nafoczka imię świetne bardzo lubię ,mój M też na nie się nie zdecydował dlatego jest Filipek ;)

Susana kupiłam wczoraj kuleczkę i dziś susza ;) Nie zapomnij na czasie o fajnych przepisach na święta . Mogą być też sałatki . Mogą być zdjecia powklejane :D Dziękuję
 
Ovli jak tam?? Pogoda pewnie i u Ciebie do bani?

Nafoczka imię świetne bardzo lubię ,mój M też na nie się nie zdecydował dlatego jest Filipek ;)

Susana kupiłam wczoraj kuleczkę i dziś susza ;) Nie zapomnij na czasie o fajnych przepisach na święta . Mogą być też sałatki . Mogą być zdjecia powklejane :D Dziękuję
No tak
Beatka
Przepisy , na fajne dania ,sałatki , zdjęcia powklejane ?????
Ja się zabije...
 
Co W tu znowu kombinujecie? :p my sobie wczoraj zrobilismy dzien na regeneracje, dzisiaj trzeba wznowic dzialania, a znowu nam trafil tak aktywny dzien, ze trzeba bedzie kombinowac i cyrki odatawiac haha. Matka natura robi mi na zlosc :p
 
reklama
Jak to Susana nie da rady?? No dobra to tylko na obiad ;) z tą zupą cebulową kurcze to jak ci się stukac paluszkami nie chce bo pewnie hyrydy masz świeże to tyrknij wieczorkiem to sobie na szybko spiszę :p

Arda jakie cyrki?? Musicie się ukrywać i po cichaczu??
 
Do góry