reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Arda nic nie kombinujemy wiesz ,że Susana powinna do Master Chef- a pójść i właśnie próbuję ją naciągnąć na podzielenie się przepisami :p

Trudno najwyżej zupkę z programu zrobię i beje
 
reklama
Susana ja tez poprosze przepis na ta zupe cebulowa, bo juz Ci dawno mialam pisac;) ale to jak bedziesz miala czas, bo nie chodzi mi o swieta tylko w ogole o przepis na dobra, bo w necie to pelno roznych jest, a Twoja pewnie najlepsza;)
 
witam :-*
my nadal walczymy z przeziebieniem..

Azylek ja bralam w tych staraniach ovitrele na cialko ;-)

Agnieszka jesli chcesz suwaczek to wejdz na suwaczki.com tam wszystko pisze i wybierzesz :-*
 
Ostatnia edycja:
Bea, nieeee, ale dzisiaj A. sciagnie do domu pozno i zaraz ruszamy na imlreze do znajomych wiec pewnie wrocimy o jakiejs chorej porze, a rano wstajemy do pracy. Takze juz knuje jakis szybki w tzw. Miedzyczasie :p obowiazki trzeba spelniac, bo objawy sie wzmacniaja i do owu blisko ;)
 
Cześć Dziewuszki!! :)
Ja odliczam dni do owu.. Do gina idę w piątek sprawdzić czy jest.

Zupę cebulowa robię jutro! Uwielbiam! Z grzaneczka i zapiekanym serem gruyere w piekarniku. Przepis sprawdzony z książki z thermomixa.
 
reklama
Hej
Ledwo żyje dziś, nawet z Małą do przedszkola nie wstałam. Normalnie zasypiam na stojąco a moc mnie opuściła tak totalnie dziś, że ledwo do kuchni dochodzę. Leje u nas od rana, szaro i ciemno. Ciśnienie mam prawidłowe.
Strawbelka, dziękuję :-)
Nafoczka, Lumia, Lumia1212, Arda, Agnieszka, Mała Czarna, Liluli, Lilii, Suzana, Azylek, Destino, Kaira, Motylek1234, Bea25ta, Riri, Agfa707, Fondie, Beri i reszta pozdrawiam!
 
Do góry