reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris, dzięki za odpowiedz, a jak Twoja nadkrzepliwosć? czytając forum zauważyłam, że dziewczyny biorące clexane mają problemy z krwiakami, dlatego pewnie takie brzydkie masz wyniki, porozmawiaj o tym z lekarzem, nie wiadomo co gorsze brać czy nie, mam duże obawy co do clexane ale najpierw muszę zaciążyć. Trzymam kciuki aby u Ciebie wszystko sie unormowało
 
Teczowa napisz cos o tej K2.
Bo cos slyszalam ze jak bierze sie wit d3 to trzrva przy tym brac k2 ale chyba nikt tu nie bral, bo nic nie bylo.
Jak to sie bierze ile d3 a ile k2 jaka jest zaleznosc? I to zawsze przy suplementaci d3 trzeba brac k2?
tak tylko nie zwykłe k2 tylko k2 mk7. To jest tak, że jak długo się suplementuje witaminę d to w pewnym momencie zwiększa się zapotrzebiwanie na witaminę k2 i może tworzyć się niedobór wapnia. Link do: Tłuste Życie : D-ficyt, czyli co warto wiedzieć o niedoborach witaminy D
 
Lumia1212 najlepiej nie kupowc zadnych complexow tylko wszystko oddzielnie- tak mnie pouczaly dawniej dziewczyny z forum

Ps a ja mialam domowa szarlotke :-D tylko sila rzeczy bez lodow :-D
 
reklama
To poradz mi co kupic? Strawbelka doradziła mi zeby wybrac metafolin lub actiofolin, a co z wit b6 i b12??
Lumia bo w Polsce ciezko kupic to wszystko osobno, dlatego Solgara doradzalam. Ja kiedys szukalam i nie znalazlam. Jeszcze jak b12 metylowana znalazlam i kwas foliowy metylowany, to b6 metylowanego nie znalazlam nawet na internecie.
 
Do góry