reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ok ok ale męczycie ;)
Uwaga, Strawbelka skoro jesteś taka cwana z zagadkami to ta będzie dla Ciebie a jakbyś przypadkiem nie dała rady to sądze, ze koleżanki pomogą :-) :) Z tego co pamiętam to Susana jest dobra w "te klocki"
"co to to to?"

Zobacz załącznik 751484

:ninja2:
Nafoczka
Nie wiem co miało znaczyć że " jestem dobra w te klocki"
A może jestem.???

Ale SISIOR jak w morde strzelił na całym ekranie.
Hurra wygrałam drugi toster. !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nagoczka cudownoe, ze malutki rosnie jak na drozdzach. Sluzy mu Twoj odpoczynek. Dziewczyny z MTHFr czy jak zavzelyscie suplementacje tymi B12,9 i D3 to czulyscie roznice w samopoczuciu? Mam wrazenie ze wrocil mi optymizm, sila, nie mam "czarnych mysli" i mniej sie stresuje. Czy to mozliwe ze tak wplywaja te witaminki?

Beri
Siła sugestii czyni cuda .:rolleyes:
 
Nafoczka, no konkretny "chlopak" jak dla mnie :p

Agnieszka, jak tam??

Azylek, na endo z naturalnych sposobow to czerwone wino :) a lekarz nic Ci nie zaleca na to?
 
Agnieszka zaraz po tym jak pisalas o pessarze to ci odp. ale pewnie przegapilas, nic nie szkodzi ;-) ja mam szew, pessar zaklada sie na "dluzsze" szyjki, przy mojej 14mm nie bylo dyskusji. Wszystko zagoilo sie ladnie i teraz lezakuje

Susana bo ty kobietka z doswiadczeniem jestes hihihi....

Azylek i orzechy brazylijskie ;-)

Beri mnie to chyba dieta i zgubione kg bardziej napawaly optymizmem :-D ps B6 nie 9 ;-)

Doris pozdrawiam yes yes przed Strawbelka :-D a ona co? juz za jajka sie bierze czy jeszcze teraz za kielbaske? :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam się :D
Dziewczyny a wiecie cos na temat cienkiego endometrium? Ja mam owulacje ale co któryś cykl mi wogole endo nie urośnie, teraz miałam 6mm w 15dc po owu.. Jakbym miała mało problemów to teraz jeszcze to sie przyplątało [emoji17]





Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Zbadaj progesteron po owulacji, bo to może być przyczyna. Na grubsze endometrium łykaj witaminę E do owulacji (żółty Tokovit najlepszy jak dla mnie [emoji6] ), słyszałam kiedyś że siemie lniane wspomaga endometrium, ale ja nie pijam go, bo z kolei spowalnia wchłanianie tabletek przez to że jest gęste[emoji4]
Nagoczka cudownoe, ze malutki rosnie jak na drozdzach. Sluzy mu Twoj odpoczynek. Dziewczyny z MTHFr czy jak zavzelyscie suplementacje tymi B12,9 i D3 to czulyscie roznice w samopoczuciu? Mam wrazenie ze wrocil mi optymizm, sila, nie mam "czarnych mysli" i mniej sie stresuje. Czy to mozliwe ze tak wplywaja te witaminki?
Witamina D tak dodaje optymizmu, jak znajdę artykuł który kiedyś czytałam na ten temat to Wam tu wkleję [emoji1]
A z kolei po Glucophage mam brzuch jak w polowie ciazy:)))
Ja też i gębę po Encortonie jak księżyc w pełni[emoji23]

Nafoczka [emoji7] piękny widok [emoji169] [emoji170] [emoji171] [emoji172] [emoji173]
 
Dziewczyny wino, orzechy, wiesiołek, nasiona, magnez B6 te z naturalnych wszystko biore i teraz dupa, ale faktycznie ost cykl miałam tragiczny, bo skrócił sie 4dni i plamienia miałam, jak co miesiac zreszta i na bank progesteron do dupy :/
Czarna mała czyli od niskiego progesteronu endo w kolejnym cyklu jest liche tak? To by sie zgadzało u mnie [emoji3]
Teraz biore ovitrelle co 2 dzien do miesiączki na poprawę funkcji ciałka żółtego i ten prog.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Azyl to z mniej naturalnych mialam zel estreva 2x2pompki ;-)
Czarna, szarlotka z lodami? "nie masz serca" :-D ale mi smaka narobilas mniam :-*
 
Do góry