reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej
Ja dziś mam jakiś taki straszny wewnętrzny niepokój, że coś jest nie tak, że szyjka nie trzyma, że urodzę przedwcześnie. Nie potrafię tego opisać. Nie wiem jak jak dotrwam do jutrzejszej wizyty, tak strasznie się boję. Dziś dopiero skończyłam pełne 24 tc, to jeszcze tak mało. Gdyby było 30 to byłabym spokojniejsza.
Nie wiem co Ci dziś dzieje ze mną.

Bedzie i 30 tydzień!!!!!:tak::tak:
 
reklama
Hej
Ja dziś mam jakiś taki straszny wewnętrzny niepokój, że coś jest nie tak, że szyjka nie trzyma, że urodzę przedwcześnie. Nie potrafię tego opisać. Nie wiem jak jak dotrwam do jutrzejszej wizyty, tak strasznie się boję. Dziś dopiero skończyłam pełne 24 tc, to jeszcze tak mało. Gdyby było 30 to byłabym spokojniejsza.
Nie wiem co Ci dziś dzieje ze mną.
Doris, kochana, będzie dobrze, już tyle za Tobą...Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, bo ona napewno Cię uspokoi. 24 tc to już chyba 6 miesiąc.
 
Proszę[emoji4]
43392c135685c12cedada2ca2d9461a8.jpg
 
Dobra Szerloki to teraz Wam napisze co z tym zdjeciem :-D otoz bardzo chcialyscie a jakbym zaczela tlumaczyc to i tak byscie stwierdzily ze krece :-D fotki dostalam dwie ta z tym :-D i kregoslup :-D zatem pozostal mi taki profil dla Was :-*
 
Nafoczka, no konkretny "chlopak" jak dla mnie :p
Arda jak to?? Dla Ciebie konkretny lubisz takich :p Chyba już dla niego będziesz za stara :p

Dla Susany to jeszcze lody, bo ona bardzo lubi heh;)

Heh ale się uśmiałam tekst za 100 punktów.

Wróciłam z kościoła i weszłam na forum a tutaj same ngrzeszne dziewczynki ;).

Doris będzie dobrze.Wizyty to to na co czekamy ale one są również bardzo stresujące.

Mała Czarna Ty łakomczuchu to już połowy nie ma !! Miałam robić szarlotkę z budyniem ale odpuściłam rozpustę bo za tydzień będzie szaleństwo z cukrem :D
 
reklama
Nagoczka cudownoe, ze malutki rosnie jak na drozdzach. Sluzy mu Twoj odpoczynek. Dziewczyny z MTHFr czy jak zavzelyscie suplementacje tymi B12,9 i D3 to czulyscie roznice w samopoczuciu? Mam wrazenie ze wrocil mi optymizm, sila, nie mam "czarnych mysli" i mniej sie stresuje. Czy to mozliwe ze tak wplywaja te witaminki?
z mutacja MTHFR czesto wiaza sie problemy z nastrojem, tak znalazlam w roznych opisach. poniewaz ta zaburzona metylacja tez wplywa na funkcjonowanie neuroprzekaźników (serotoniny, melatoniny, dopaminy, noradrenaliny, adrenaliny)..

Beri mnie to chyba dieta i zgubione kg bardziej napawaly optymizmem :-D ps B6 nie 9 ;-)
ale B9 to kwas foliowy :)

Proszę[emoji4]
43392c135685c12cedada2ca2d9461a8.jpg
mniaaaaam! tez mam smaka na jablecznik!
 
Do góry