reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Super nafoczka! Mały rośnie jak na drożdzach. Strasznie się cieszę :-) Ty jesteś na żelaznym zestawie, czyli acard+ clexane 0,4 i do tego łykasz te metylowe? I coś jeszcze?

Ja od lutego schudłam 6 kg, normalnie się wylaszczę na wiosnę. Tak mi służy dieta o niskim indeksie. Do zrzucenia jeszcze 9 kg.
Wow, świetne rezultaty!!
Ja dziewczyny od wczoraj jestem szczęśliwa posiadaczka Thermomixa!! :) takze bede sobie ładnie gotować :) chociaż obawiam sie ze efekt moze byc odwrotny, bo mam ochotę kilka ciast zrobić... ;)
 
reklama
Hejo, witam sie :D zaspana, ale zadowolona hah.
To ja już zaciskam kciuki. Czuję,że po tych porażkach to się ciąże posypią jak z worka.

Bea, jak samopoczucie?

Czekam nadal na pojawienie się łaskawej @ czuję się ,że już tuż tuż od wczoraj się tak czuję i nadal cisza. Temperaturę zaczęłam sprawdzać i spadła do 36,2 więc ciąży na 100 % nie ma ;)
 
A ja mam dzisiaj 8dc, i o dziwo temperatura 36.59.. To u mnie jak po owu...
Mierzyłam od wczoraj, bo stwierdziłam ze jeszcze troche do owu, a wczoraj 36.5. A 3 dni temu mnie kłuł jajnik lewy.
Mi sie wydaje ze mi z lewego jajnika, tam gdzie mam torbiel, drugi raz juz pęka spóźnione jajo z poprzedniego cyklu, zaraz po @.. Dwa cykle temu gin mi w 8dc powiedział ze chyba juz była owu w lewym bo był płyn w zatoce douglasa.. Ale potem miałam jeszcze normalnie w prawym w ok 21dc.
No ale nawet jak pęka spóźnione jajo to jest pewnie stare a endometrium cienkie.
 
Bertha, taka wczesna owu to faktycznie kiepskie warunki w macicy :/ ale moze jest tak jak mowisz i normalna owu bedzie pozniej.

Bea, jak jux musi przyjsc ta malpa to nievh sie zjawia i nowy cykl przed Toba!
 
Dziewczyny a wiecie cos na temat cienkiego endometrium? Ja mam owulacje ale co któryś cykl mi wogole endo nie urośnie, teraz miałam 6mm w 15dc po owu.. Jakbym miała mało problemów to teraz jeszcze to sie przyplątało [emoji17]





Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
ok ok ale męczycie ;)
Uwaga, Strawbelka skoro jesteś taka cwana z zagadkami to ta będzie dla Ciebie a jakbyś przypadkiem nie dała rady to sądze, ze koleżanki pomogą :-) :) Z tego co pamiętam to Susana jest dobra w "te klocki"
"co to to to?"

Zobacz załącznik 751484

:ninja2:
Nagoczka cudownoe, ze malutki rosnie jak na drozdzach. Sluzy mu Twoj odpoczynek. Dziewczyny z MTHFr czy jak zavzelyscie suplementacje tymi B12,9 i D3 to czulyscie roznice w samopoczuciu? Mam wrazenie ze wrocil mi optymizm, sila, nie mam "czarnych mysli" i mniej sie stresuje. Czy to mozliwe ze tak wplywaja te witaminki?
 
reklama
Nagoczka cudownoe, ze malutki rosnie jak na drozdzach. Sluzy mu Twoj odpoczynek. Dziewczyny z MTHFr czy jak zavzelyscie suplementacje tymi B12,9 i D3 to czulyscie roznice w samopoczuciu? Mam wrazenie ze wrocil mi optymizm, sila, nie mam "czarnych mysli" i mniej sie stresuje. Czy to mozliwe ze tak wplywaja te witaminki?
A z kolei po Glucophage mam brzuch jak w polowie ciazy:)))
 
Do góry