reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Foczka a gdzie taki żel sie wsmarowywuje? [emoji3] i to od 1 dc? Do kiedy?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hej
Ja dziś mam jakiś taki straszny wewnętrzny niepokój, że coś jest nie tak, że szyjka nie trzyma, że urodzę przedwcześnie. Nie potrafię tego opisać. Nie wiem jak jak dotrwam do jutrzejszej wizyty, tak strasznie się boję. Dziś dopiero skończyłam pełne 24 tc, to jeszcze tak mało. Gdyby było 30 to byłabym spokojniejsza.
Nie wiem co Ci dziś dzieje ze mną.
 
Doris, kochana, denerwujesz sie przed wizyta i stad te negatywne mysli. Przekonasz sie juz jutro, ze wszystko z dzidziem ok, tak samo jak z Twoja szyjka. Melduj sie nam jutro z usmievhem na twarzy :)
 
Doris ja tez juz kazdej wizyty sie boje, a z ta szyjka pewnie przeze mnie? Musi byc dobrze, coz nam zostaje :-*

Azyl smarowalam wewnetrzna strone rak, tam gdzie skora cienka, rano i wiecz. po kapieli, przed owu do @ i przerwa
 
Nagoczka cudownoe, ze malutki rosnie jak na drozdzach. Sluzy mu Twoj odpoczynek. Dziewczyny z MTHFr czy jak zavzelyscie suplementacje tymi B12,9 i D3 to czulyscie roznice w samopoczuciu? Mam wrazenie ze wrocil mi optymizm, sila, nie mam "czarnych mysli" i mniej sie stresuje. Czy to mozliwe ze tak wplywaja te witaminki?
D3 napewno tak dziala;)
 
Agnieszka zaraz po tym jak pisalas o pessarze to ci odp. ale pewnie przegapilas, nic nie szkodzi ;-) ja mam szew, pessar zaklada sie na "dluzsze" szyjki, przy mojej 14mm nie bylo dyskusji. Wszystko zagoilo sie ladnie i teraz lezakuje

Susana bo ty kobietka z doswiadczeniem jestes hihihi....

Azylek i orzechy brazylijskie ;-)

Beri mnie to chyba dieta i zgubione kg bardziej napawaly optymizmem :-D ps B6 nie 9 ;-)

Doris pozdrawiam yes yes przed Strawbelka :-D a ona co? juz za jajka sie bierze czy jeszcze teraz za kielbaske? :-D
Za kielbaske, bo jak potem bede miala zakaz, to trzeba wykorzystac teraz;)
Doris zapomnialam:( ale to dlatego ze dopiero teraz usiadlam na forum.
Wiec pozdrawiam i Ciebie Doris i wszystkie dziewczeta:)
 
reklama
Do góry