reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

witam sie i ja! Jesli zauwazylyscie- bo mam pewne watliwosci :-D bylam na zaleglym polowkowym. Synus wazy 548g i dostal +7dni= czyli 23+1 czyli w szpitalu dobrze karmili :-D
Super nafoczka! Mały rośnie jak na drożdzach. Strasznie się cieszę :-) Ty jesteś na żelaznym zestawie, czyli acard+ clexane 0,4 i do tego łykasz te metylowe? I coś jeszcze?

Ja od lutego schudłam 6 kg, normalnie się wylaszczę na wiosnę. Tak mi służy dieta o niskim indeksie. Do zrzucenia jeszcze 9 kg.
 
reklama
Super nafoczka! Mały rośnie jak na drożdzach. Strasznie się cieszę :-) Ty jesteś na żelaznym zestawie, czyli acard+ clexane 0,4 i do tego łykasz te metylowe? I coś jeszcze?.[/QUOTE]

Tak Asiu, tzn sterydu juz nie mam. Poprzednia ciaze tez bylam tylko na mniejszych dawkach clexan0,2 i 7,5encortonu. Teraz jeszcze dostalam prolutex w zastrzykach+standardowe progesterony czyli lutka i dupek.Asia a bierzesz gluco? bo to ono duuuzo daje?

Niestety nie umiem w kom.zmniejszyc fotki a aparatem zeby w kopmie obrobic,zrobie jutro bo rozladowany. Sorki.. choc i tak nie wiem czy was ta fotka "zadowoli" :-D
 
Ostatnia edycja:
Super nafoczka! Mały rośnie jak na drożdzach. Strasznie się cieszę :-) Ty jesteś na żelaznym zestawie, czyli acard+ clexane 0,4 i do tego łykasz te metylowe? I coś jeszcze?.

Tak Asiu, tzn sterydu juz nie mam. Poprzednia ciaze tez bylam tylko na mniejszych dawkach clexan0,2 i 7,5encortonu. Teraz jeszcze dostalam prolutex w zastrzykach+standardowe progesterony czyli lutka i dupek.Asia a bierzesz gluco? bo to ono duuuzo daje?

Niestety nie umiem w kom.zmniejszyc fotki a aparatem zeby w kopmie obrobic,zrobie jutro bo rozladowany. Sorki.. choc i tak nie wiem czy was ta fotka "zadowoli" :-D[/QUOTE]
Nafoczka, gluco jeszcze nie biorę. 26.04 mam wizytę u prof. Jerzak i wtedy na podstawie wyników będzie dopasowywać mi dawkę glucopage. Narazie sama dieta.
Dziękuję za odpowiedź odnośnie leków.
 
Bertha, haha, trzeba bylo brac jakiś Androvit Plus czy coś. Swoją drogą polecam apteki internetowe, bo różnice cenowe są kolosalne :/
W końcu poszłam do innej apteki i zamówiłam tam fertilman :)
Jakos nie chciało mi sie czekać na przesyłkę dlatego juz tam kupiłam.
 
Bertha
To nieżle w tej aptece się zaczerwieniłaś pewnie .
To tak jak mój m.poszedł kidyś kupić prezrwatywy i chciał to zrobić dyskretnia a pani w aptece przyniosła wszystkie kolory i smaki i donośnym głosem na całą aptekę zaczęła go wypytywać o szczegóły .
Chłop z niego 42 letni a mówi że się zburaczył jak małolat
Hahaha, dobre ;)
 
reklama
Do góry