reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki a ja mam pytanko zupełnie nie w temacie ale nie mogę się zdecydować. W Święta idziemy na chrzciny i nie wiem co kupić złote kolczyki albo lańcuszek czy krzesełko do karmienia (coś jak w zalączniku)
 

Załączniki

  • krzeselko-do-karmienia-b_6896.jpg
    krzeselko-do-karmienia-b_6896.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Dziewczynki a ja mam pytanko zupełnie nie w temacie ale nie mogę się zdecydować. W Święta idziemy na chrzciny i nie wiem co kupić złote kolczyki albo lańcuszek czy krzesełko do karmienia (coś jak w zalączniku)
Ja bym wolala dostac dla dzidzi krzeselko, rodzice i tak maja duzo wydatkow, kolczyki beda lezaly, lancuszek tez, a jak dziecko podrosnie to juz pewnie mu sie bizuteria nie bedzie podobac;)
Takie moje zdanie, no ale ile dziewczyn tyle opini;)
 
Ja bym wolala dostac dla dzidzi krzeselko, rodzice i tak maja duzo wydatkow, kolczyki beda lezaly, lancuszek tez, a jak dziecko podrosnie to juz pewnie mu sie bizuteria nie bedzie podobac;)
Takie moje zdanie, no ale ile dziewczyn tyle opini;)

no ja tez jestem za krzeselkiem ale moj T.mowi ze nie pasuje na chrzciny. a wiem ze starszej corce przebili uszy dlugo po komunii wiec jak ma zloto lezec to jupie to krzeselko bo praktyczne
 
no ja tez jestem za krzeselkiem ale moj T.mowi ze nie pasuje na chrzciny. a wiem ze starszej corce przebili uszy dlugo po komunii wiec jak ma zloto lezec to jupie to krzeselko bo praktyczne
Tylko upewnij sie ze krzeselka nie maja;)
Ja lubie praktyczne prezenty, a nie takie ktore wypada kupowac na dane okazje zeby ladnie wygladalo;)
 
Tylko upewnij sie ze krzeselka nie maja;)
Ja lubie praktyczne prezenty, a nie takie ktore wypada kupowac na dane okazje zeby ladnie wygladalo;)

to bliska rodzina i czesto u nich jestem,nawet pytalam co by im sie przydalo ale zawsze mowia ze nic :-)
przy starszych dzieciach nie mieli wogole a teraz jeszcze nie kupowali bo Mala ma niecale 2 m-ce.
wiec jutro jade kupic.
Dziekuje za podpowiedz Strawbelko :-*
 
to bliska rodzina i czesto u nich jestem,nawet pytalam co by im sie przydalo ale zawsze mowia ze nic :-)
przy starszych dzieciach nie mieli wogole a teraz jeszcze nie kupowali bo Mala ma niecale 2 m-ce.
wiec jutro jade kupic.
Dziekuje za podpowiedz Strawbelko :-*
Liluli Ty kupisz krzeselko a dziewczyny zaraz napisza ze moglas kolczyki albo lancuszek kupic i bedziesz na mnie zla ze doradzalam;)
Ja napisalam z czego ja osobiscie bym sie ucieszyla dla dziecka;)
Kolczyki czy lancuszek zawsze moze jeszcze dostac jak bedzie starsza;)
 
Liluli Ty kupisz krzeselko a dziewczyny zaraz napisza ze moglas kolczyki albo lancuszek kupic i bedziesz na mnie zla ze doradzalam;)
Ja napisalam z czego ja osobiscie bym sie ucieszyla dla dziecka;)
Kolczyki czy lancuszek zawsze moze jeszcze dostac jak bedzie starsza;)

nie bede zla :p ja tez odkad nas zaprosili bylam za krzeselkiem potrzebowalam tylko jeszcze sie upewnic czy to dobry prezent :-)
 
reklama
Strawbelka - będziesz znosić jajca, nie ma innej opcji, tego się trzymamy :biggrin2: Tylko pamiętaj, że po punkcji musisz pić bardzo dużo wody, masz duże dawki leków, więc musisz pić ok 2-3 litry dziennie, żebyś hiperki nie miała
 
Do góry