reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dubrawski i malina na bocianie maja obudwoje podobne opinie...ale.u dubra widzialam gorsze ...ale.uwazam, ze jak lekarz ma same dobre opinie to chyba sam je pisze :) moj ostatni gin ma.prawie same.dobre opinie :)
Dzis mam 34dc nie mam @i czuje jakby mnie sutki bolaly cholera moze owu dopiero albo najbardziej sie boje tego bo odstawilam bromka zeby prolaktyna nie skoczyla...ale 34 to jeszcze wczesnie chyba...
Moj ma same dobre i nie sadze ze je sam pisze, nie chcialoby mu sie bawic w pisanie opinii;)
Ja zawsze czytam te negatywy na co ludzie najezdzaja i osobiscie do dubra bym nie poszla bo z tego co tam wyczytalam to dla niego liczy sie tylko kasa, jak ktos ma badania i lekarz nie chce mu ich uznac to troche nie bsrdzo...przeciez my tyle kasy na wszystko wydajemy a on to ma w dupie.
To tylko moja opinia, nikt nie musi sie ze mna zgadzac;)
 
Strwbelka ja głównie do maliny idę bo po opiniach dziewczyn u nas z forum jakoś mnie przekonuje bardziej a na opinie w necie rzadko patrze kiedyś byłam u gina w krakowie z super opiniami to wymyślił mi opryszczka a miałam obdarcie. ..ale wiadomo często jest inaczej. Ja w krakowie dostałam te same badania od milewicza i jak coś skierowanie do sachy i wiem ze obydwoje są dobrymi lekarzami sacha i milewicz ale latanie po Krakowie robienie badań za dokładnie tyle samo kasy co u maliny gdzie mam od razu wszystko plus całe leczenie jakoś bardziej do mnie przemawia. W ogóle tak sobie myślę jakby nie nasze forum to wydawałoby się ze jerzakowa jest super a teraz po waszych komentarzach bym nie poszła do niej.
Arda zastanawia mnie jedna rzecz piszesz, że najpierw encorton i wlewy a jak nie pomoże to wtedy szczepienia. Troszkę się poglubilam bo ja zrozumiałam, że wlewy na nk a na alLO szczepienia wiec jak masz źle allo to wlewy chyba nie pomogą a ja masz dobre to po co szczepienia ? To daje się szczepienia na wszystko ?
Szkoda tylko, że malina nie robi usg w cenie....myślą że super kompleks będzie ..i dlatego teraz myślę że dubrawski jest może całkiem ok ja się zastanawiałam tylko nad malina i dubrem ale oczywiście idę do maliny i na pewno będzie ok
 
fondie, ja nie robiłam jeszcze allo, chyba mam stracha ;) NK mi wyszły więc zakładam, ze w tym tkwi problem. I na to są wlewy i encorton wiec pozostaje się modlić, żeby podziałało. Ale ja już nieco straciłam optymizm, wiem, ze wszystko się może wydarzyć więc jak tym razem nie wypali to wybiorę się do któregoś z tych "bogów" immunologii i zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Do góry