reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana daj znac jak u lekarza, bo chyba teraz z rana mialas miec.
Ja jak zdaze to polece jeszcze na bete przed lekarzem.
No mnie chyba jeszcze czeka jedna przyjemnosc w najblizszym czasie( kolonoskopia). Rano myslalam ze zjade, az mi sie slabo zrobilo, bo myslalam ze miesiaczke dostalam z drugiej strony. Chyba jakis zylak mi pekl, bo teraz jest juz czysto.
Sypie sie juz jak stara pralka.
Kochana
Lekarza mam 13.20
Kolonoskopie też już miałam rovioną.
Uśpiłam się nic nie bolało ani przed ani po.Ale musisz się tym zająć przed porodem bo potem będzie dużo gożej .
Te żylaki po porodzie jeszcze większe są .Trzymam kciuki żeby tam fasolinka jednak była u ciebie w brzuszku.
A pralki teraz to pięć lat i się sypią .Nijak to się ma do naszego wieku .
Myślę że my to raczej jak skrzypce i wino im starsze tym bardziej super babki:-D
 
reklama
Witajcie babeczki jak zwykle w weekend zaginęłam w akcji. Już bym najchętniej testowała... no cóż jeszcze troszkę trzeba poczekać. Facelle zakupiony ale to już najwcześniej koncem tygodnia... jutro chyba skocze na ten nieszczęsny estradiol... wiem że u ciebie Agnieszka yo nic nie znaczyło ale jak kazał to idę.
Wczoraj wzięłam luttagen. Kurka drogi to interes bo 15 tabletek 60 zl. Ale dawka konska bo 200 mg.... polknelam i zaczęłam mieć wątpliwości czy dobrze robie ze biorę co innego niż zaleca dubr.... eh... niby to samo ale trochę wiecej... mój m juz dopytuje czy aby na pewno powinnam pić kawę bo może w ciąży jestem... wczoraj cały dzień bym spala ale to od pogody bo na objawy za wcześnie. .. głupia ja i już ;-)
Susana kciuki by sie wszystko wyjaśniło.
Strawvelka daj znać po becie.
Nafoczka super że już czujesz dzidzie to będzie spokojniej
Migal niestety nue pomogę bo nue wiem.
 
Migal ja brałam na nk encorton a teraz mam brac pabidexamethason, tylko teraz się właśnie zastanawiam nk w 4 dc miałam 28 % w 35 dc miałam 30 % nk dlatego immunolog zapisał nowy lek ale zastanawiam się czy nie zbadać jeszcze raz nk w 4 dc bo tylko w tym samym dc mamy porównywalne wyniki. Wolałabym zostać na encortonie jak myślicie, zrobić te badania czy się nie zastanawiać i przejść na nowy lek? może macie jakieś doświadczenia w tym temacie
 
Migall na nk jest intralipid i encorton, jednemu pomaga intralipid innemu encorton a jeszcze innemu nic. Wszystko zalezy od organizmu. Na nk bierze sie jeszcze colostrum.
Z tego co wiem to ten intralipid bedziesz musiala brac w jakiejs klinice, niby mozna distac na niego recepte i samemu wykupic, ale ciezko znalezc kogos kto Ci to podlaczy.
Za bardzo chyba nie pomoglam...moze ktos jeszcze sie wypowie.
Szczepienia, z tego co dziewczyny pisaly tutaj na watku, sa na inne przypadlosci.
Strawbelka niestety encorton mi nie pomógł :( Miałam in vitro i brałam 7 mg ale niestety nie udało się, może zbyt mała dawka była albo gdzie indziej jednak leży przyczyna
colostrum zaczęłam brać dopiero 2 tygodnie temu
Z tego co czytałam to przy tych wlewach trzeba być podłączonym do kroplówki 3-4 godz.... ech kiepsko to widzę

Dziękuję za odpowiedź
 
Migal bo podobno minimalna dawka encortonu to 10.
Ale to wszystko to i tak loteria, jednemu sie uda , drugiemu nie. Trzeba chyba wszystkiego probowac.
 
reklama
Hej dziewczyny ponawiam pytanie robiliście kortyzol??
Jesli tak to o której najlepiej i jakie badania.
Czekam na wieści z wizyt
 
Do góry