reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
ale dziś ciekawe rzeczy piszecie muszę zapamiętam na przyszłość.Aga ja chyba zapomniałam się przywitać :) powiedz mi na co dokładnie jest ten estrofen bo ja go dostałam w ciąży a wiem tylko, że a endo tak?Ja mialam problemy ze sluzem płodnym i oeparol brałam ale o tym mleczku pszczelim kiedyś czytałam.
Lumia jest jakies badanie które może wykazać ten męski problem powodujący triploide?

Szczerze to nie wiem. Ogólnie są dwie możliwości, że albo kobieca komórka posiadała złą liczbę chromosomów, albo tak jak już wcześniej pisałam dwa plemniory, albo jeden z 46 chromosomami. Pani genetyk powedizała,że w naszym przypadku był ten drugi czynnik, ale nie wiem po czym to wnioskowała. Ja się tylko domyślam,że włąsnie po tym ,że zarodek dobrze się rozwijał. Bo na ten temat czytałam, ktoś z tego robił pracę doktorską. Tam pisałało, e jak dobrze się rozwijal zarodek - to czynnk męski, jak żle - to żeński.

Strawbelko - ja kupuję taką maleńską buteleczkę 10 za ok 40 zł. Starcza mi na ok jeden cykl:)
 
Cześć dziewczyny
co prawda jeszcze jestem przed badaniami na komórki NK, ale gdyby wynik wyszedł pozytywny to co mi doradziłybyście ....szczepienia czy od razu wlewy ?
Te szczepienia muszę robić u konkretnego lekarza, a z wlewami jest podobnie? Czy mogę te wlewy kupić w aptece i podłączą mi je w dowolnym np. pobliskim szpitalu?
 
Migall na nk jest intralipid i encorton, jednemu pomaga intralipid innemu encorton a jeszcze innemu nic. Wszystko zalezy od organizmu. Na nk bierze sie jeszcze colostrum.
Z tego co wiem to ten intralipid bedziesz musiala brac w jakiejs klinice, niby mozna distac na niego recepte i samemu wykupic, ale ciezko znalezc kogos kto Ci to podlaczy.
Za bardzo chyba nie pomoglam...moze ktos jeszcze sie wypowie.
Szczepienia, z tego co dziewczyny pisaly tutaj na watku, sa na inne przypadlosci.
 
reklama
Susana daj znac jak u lekarza, bo chyba teraz z rana mialas miec.
Ja jak zdaze to polece jeszcze na bete przed lekarzem.
No mnie chyba jeszcze czeka jedna przyjemnosc w najblizszym czasie( kolonoskopia). Rano myslalam ze zjade, az mi sie slabo zrobilo, bo myslalam ze miesiaczke dostalam z drugiej strony. Chyba jakis zylak mi pekl, bo teraz jest juz czysto.
Sypie sie juz jak stara pralka.
 
Do góry