reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Migal ja brałam na nk encorton a teraz mam brac pabidexamethason, tylko teraz się właśnie zastanawiam nk w 4 dc miałam 28 % w 35 dc miałam 30 % nk dlatego immunolog zapisał nowy lek ale zastanawiam się czy nie zbadać jeszcze raz nk w 4 dc bo tylko w tym samym dc mamy porównywalne wyniki. Wolałabym zostać na encortonie jak myślicie, zrobić te badania czy się nie zastanawiać i przejść na nowy lek? może macie jakieś doświadczenia w tym temacie

Lili81 a jaką masz dawkę encortonu ?
Dlaczego badałaś nk w 4 dc? Mi doktorka kazała badać między 16 a 25
Nie pomogę Ci niestety z tą zmianą leków :( może podpytaj lekarza o uzasadnienie decyzji o zmianie skoro jesteś niespokojna
 
reklama
Hej dziewczyny ponawiam pytanie robiliście kortyzol??
Jesli tak to o której najlepiej i jakie badania.
Czekam na wieści z wizyt
W szpitalu na diagnostyce robili mi kortyzol. Na czczo o 8 rano i o 17 juz nie na czczo.


Dziewczyny mialam nie marudzic ale moze ktoraspomoze do doris juz wczoraj pisalam odnosnie nite zek takicz czerwonych na wkladce. Wiem ze jest to od luteiny ale ja nie mam luteiny tylko progesteron mikronizowany aplikuje dopochwowo dwie tabletki na noc. Czy jescli po zwyklej luteinie jest taka reakcja to po takim progesteronie tezmoze byc?nie che panikowac bo w czwartek wizyta dzis 2 raz sie zdarzyly.
 
Fondie, to chodzi o podrażnienia od aplikowania tabletek dopochwowych, a nie o taki czy inny lek, bo to progesteron i to progesteron. Pisałam Ci, że jak się denerwujesz to jedź od razu na IP, bo takie niteczki krwi mogą nic nie znaczyć groźnego ale mogą tez być oznaką czegoś nieprawidłowego. Ja jak tak miałam byłam na IP jak tylko je zobaczyłam za pierwszym razem, bo ja wychodzę z założenia, że nie ma na co czekać jak coś się dzieje.
 
Fondie ale czy to luteina czy progesteron to i tak tam ho aplikujesz więc może podrażniac. Nie chodzi o składnik a o uraz mechaniczny... tak myślę. Z drugiej strony jak cię to martwi to chyba najlepiej ip...
 
ja bym musiala jechac do katowic gdzie moj gin przyjmuje bo tutaj u nas to bede musiala sie prosic nie wiem ile znajoma poszla a leczyla sie w krakowie to przyjeli ja z wielkim fochem. jak ja poszlam z zapaleniem piersi po porodzie z wysoka goraczka to mi kazali isc do domu bo nie maja laktatora. samochod bede miec po 17jak m z pracy wroci do tego czasu i tak nie mam z kim malej zostawic. wiec narazie poczekam
 
Kiedyś o aplikowaniu luteiny pisałyśmy i ja pisałam ze moj gin zalecał zeby aplikować doodbytniczo (nawiasem mówiąc któraś dała mi za to negatywa :) ), wlasnie aby nie podrażniać. Wczoraj przeglądałam moja teczkę i znalazłam karteczkę od gina z lekami jak poszłam na pierwsza wizyte w ciąży i jest tez info o tej aplikacji luteiny.
ImageUploadedByForum BabyBoom1454328147.449326.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454328147.449326.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454328147.449326.jpg
    82,9 KB · Wyświetleń: 714
ok, czyli to pewnie od luteiny bo w poprzednien ciazy mialam tak i pojechalam i nic sie nie dzialo wlasnie. ale dzwonilam do niego na wszelki wypadek i nie odebral zadzwonie jeszcze do niego.
susana daj znac jak po wizycie
ps. mam odpoczywac oddzwonil gin mowi ze moze tak byc od blizniaka ...i do czwartku czekac
 
Ostatnia edycja:
Widzę ,że każda z nas ma dylematy :(.

Fondie ja aplikowałabym do dupci jak lekarz zaleca to po co podrażniać.

Susana koniecznie daj znać jak tylko zamkniesz drzwi od gabinetu!!

Kwiatuszek wiesz ,że dziś dzwoniłam do doktora P na inny termin i dopiero za 2 mieś mam :p

Matrha nie możesz sie doczekać testowania? A ja starań.

Aga załóżmy ,że idę na usunięcie przegrody, ile musiałaś odczekać do starań?
 
reklama
Witajcie,
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i nie chciałabym się już "wpraszać" do wątku, ale bardzo mi pomógł, szczególnie w kwestii badań i lekarzy. W związku z tym, ze już nie są mi potrzebne mam do oddania: Glucophage 500 mg., 1,5 opakowania (45 tabletek), kwas foliowy 15 mg, 3 opakowania, mum omega ( DHA dla kobiet w ciąży - całe opakowanie bez jednej tabletki- nie byłam w stanie ich przyjmować bo są za duże). Z czasem pewnie musiałabym je wyrzucić, więc szkoda, a może któraś z dziewczyn będzie zainteresowana. Pozdrawiam i życzę wszystkim dziewczynom powodzenia w staraniach.
 
Do góry